سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی روش: لبنان را حریفی آسانی فرض نمی‌کنیم

خوشبختانه برای این بازی هیچ بازیکن مصدومی نداریم و حتی محمد قاضی که کمی احساس درد می‌کند فقط دیروز با ما تمرین نکرد اما امروز در تمرین صبح شرکت کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: لبنان را حریف آسانی فرض نمی‌کنیم و می‌دانیم که در حضور تماشاگران لبنانی کار آسانی نخواهیم داشت .

به گزارش مهر، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار لبنان - ایران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه برای این بازی هیچ بازیکن مصدومی نداریم و حتی محمد قاضی که کمی احساس درد می‌کند فقط دیروز با ما تمرین نکرد اما امروز در تمرین صبح شرکت کرد.

وی درباره احتمال حضور قوچان‌نژاد در ترکیب تیم ملی ایران گفت: من تا این لحظه از وضعیت قوچان‌نژاد هیچ اطلاعات دقیقی ندارم و هنوز منتظر پاسخ فیفا هستم. فیفا در این باره هیچ نامه‌ای برای مجوز بازی این بازیکن به فدراسیون فوتبال ایران نداده است.

کی‌روش درباره کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه المدینه بیروت گفت: وقتی یک بازی بین‌المللی برگزار می‌شود باید در زمینی که همه شرایط برگزاری مسابقه را دارد بازی انجام شود. من می‌دانم که فدراسیون لبنان، فیفا و AFC مشکل زمین بیروت را می‌دانستند. برای ما تعجب‌آور است که چنین زمینی انتخاب شده است.

وی در ادامه افزود: بیشتر تعجب من از این است که تیم لبنان در ورزشگاه شهر صیدا میزبان استرالیا بود. تازه آن بازی، یک بازی دوستانه بود اما بازی ما مقابل لبنان یک بازی رسمی است. کیفیت این چمن در ورزشگاه مدینه پایین است و باید روی آن بازی کنیم. این موضوع برای هر دو تیم وجود دارد و به طور یکسان تیم‌ها از این موضوع ضرر می‌کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: در واقع این موضوع به کیفیت و نتیجه بازی لطمه خواهد زد. بدتر از آن ساعت برگزاری بازی که 17 بعدازظهر است و در آن شرایط آب و هوایی و گرما بازیکنان باید ساعت 16 شروع به گرم کردن کنند که به کیفیت و عملکرد بازیکنان لطمه خواهد زد و زیبایی بازی را خواهد گرفت.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در ارزیابی خود از تیم ملی لبنان با توجه به اینکه دیدار تدارکاتی این تیم مقابل استرالیا را هم از نزدیک مشاهده کرده است، گفت: تیم ملی لبنان در حال رشد و پیشرفت است. فاصله ما با لبنان در رنکینگ فیفا زیاد است اما هر دو تیم در جایگاه خودشان در حال پیشرفت و حرکت به سمت جلو هستند.

وی همچنین تصریح کرد: ما لبنان را حریف آسانی فرض نمی‌کنیم ومی‌دانیم که در حضور تماشاگران لبنانی کار آسانی نخواهیم داشت و مطمئنیم که تیم حریف با قدرت برای کسب امتیازهای این بازی به مصاف ما می‌آیند، اما ما هم سعی می‌‌کنیم که نتیجه‌ مثبتی بگیریم و به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم تا با سه امتیاز به تهران بازگردیم.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال لبنان و ایران در چارچوب هفته چهارم از مرحله چهارم و نهایی مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا از ساعت 18:30 فردا سه شنبه در بیروت برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۶-١٣٩١, ١٣:٣١

   

پر مبحث ترین ها