سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان باز هم رئیس فدراسیون فوتبال شد

علی کفاشیان با 47 رای به مدت 4 سال دیگر رئیس فدراسیون فوتبال ماند.
علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در 4 سال آینده انتخاب شد.
سر انجام پس از کش و قوس‌های فراوان، علی کفاشیان باز هم کرسی ریاست فوتبال رانگه داشت و با حدود دو برابر رای نسبت به کاندیدای وزارت ورزش توانست پیروز انتخابات فدراسیون فوتبال باشد.

انتخابات فدراسیون فوتبال امروز در سالن فوتسال آکادمی فوتبال برگزار شد و در دور اول کفاشیان 39 رای، حسین قریب 23 رای و عزیز محمدی 11 رای بدست آوردند تا کار به دور دوم بکشد.

عزیز محمدی که تنها 11 رای به خود اختصاص داده بود از این رقابت کناررفت و کفاشیان و قریب به دور دوم راه پیدا کردند. جالب اینجا بود وزیر ورزش که در دور اول رای خود را سفید به صندوق انداخته بود، در دور دوم به کاندیدای مد نظر خود رای داد.

با این وجود، علی کفاشیان در دور دوم هم توانست با اختلاف فاحشی پیروز شود و آرای خود را به 47 رای برساند. جالب اینجاست از بین کسانی که در دور اول به عزیز محمدی رای داده بودند، تنها یک نفر دور دوم به قریب رای داد. رای این فرد و فرد دیگری که در دور اول سفید رای داده بود، آرای قریب را در دور دوم از 23 به 25رساند اما این دو رای برای پیروزی او کافی نبود.

طی روزهای گذشته، حملات زیادی علیه کفاشیان انجام شده بود، تا جایی که بازرسی کل کشور گفت او به دلیل بازنشسته بودن حق شرکت در انتخابات را ندارد اما عزیز محمدی به عنوان ایثارگر و حسین قریب که بازنشسته نیست می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٢-١٣٩٠, ٠٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها