سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور هشت تیم خارجی برای حضور در جام یادگار امام قطعی شد

بروز شده : ٢-١٢-١٣٩٠, ٠٨:١۴    نسخه چاپی    
کشتی گیران رشته فرنگی از کشورهای ارمنستان، قزاقستان، ترکیه، آذربایجان و ترکمنستان، سوئد، عراق و قرقیزستان برای حضور تیم‌های کشتی فرنگی خود در مسابقات بین‌المللی جام یادگار امام (ره) در قم در هفت وزن شرکت خواهند کرد.
حضور تیم‌های کشتی فرنگی هشت کشور مطرح دنیا در پیکارهای بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام در قم قطعی شد.

به گزارش19 دی، این تعداد تیم‌های خارجی در حالی اعلام آماده کردند که رقابت‌های کشتی انتخابی جام یادگار امام برترین‌های خود را شناخته است و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیز پیش از آن نفرات ملی پوش را بدون حضور در انتخابی برای شرکت در مرحله نهایی این جام معرفی کرده بود.

بدین ترتیب کشتی گیران فرنگی کار تیم‌های کشتی فرنگی هشت کشور مطرح خارجی در هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام حضور یافته و در روزهای آغازین هفته آینده با چهره‌های مطرح خود در ایران و شهر مقدس قم حضور پیدا می کنند.

میهمانان خارجی به غیر از سوئد با ترکیب اصلی می‌آیند

بر این اساس کشتی گیران رشته فرنگی از کشورهای ارمنستان، قزاقستان، ترکیه، آذربایجان و ترکمنستان، سوئد، عراق و قرقیزستان برای حضور تیم‌های کشتی فرنگی خود در مسابقات بین‌المللی جام یادگار امام (ره) در قم در هفت وزن شرکت خواهند کرد.

این در حالی است که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و زمان بندی مشخص در تقویم فدراسیون بین‌المللی کشتی (فیلا)، هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده یعنی ششم و هفتم اسنفدماه به میزبانی قم به انجام خواهد رسید.

تیم‌های کشتی فرنگی خارجی در حالی در هشتمین دوره جام یادگار امام در قم حضور می‌یابند که این مسابقات در اوزان 55، 60، 66، 74، 84، 96 و 120 کیلوگرم در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم به انجام خواهد رسید.

تلاش کشتی گیران ایرانی و خارجی برای فتح جام سی و دوم فجر

سی و دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در حالی هفته اول اسفند ماه امسال به میزبانی قم برگزار می‌شود که سال گذشته در اسفند ماه هفتمین دوره این جام در قم به انجام رسید و طی آن تیم کشتی فرنگی کشورمان با کسب هفت مدال طلا و کسب 70 امتیاز به مقام قهرمانی مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) دست یافت.

در پایان سی و یکمین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام یادگار امام(ره)، تیم کشتی فرنگی کشورمان در حالی به مقام نخست و عنوان قهرمانی رسید که تیم‌های کشتی فرنگی کشورهای قرقیزستان و ترکیه به ترتیب با کسب 55 و 54 امتیاز به مقام دوم و سوم دست یافتند.

در پایان این جام که هفتمین دوره خود را سال گذشته در قم پشت سر گذاشت، همچنین تیم کشتی فرنگی کشور روسیه با 39 امتیاز مقام چهارم‌‏، آذربایجان با 37 امتیاز مقام پنجم و ارمنستان نیز با 28 امتیاز به مقام ششم این دور از پیکار‌ها دست یافتند.

سال گذشته مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام فجر، هفتمین دوره رقابت‌های جام یادگار امام‌(ره) بود که با شرکت 121 کشتی‌گیر از کشورهای ایران، روسیه، ترکیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، قرقیزستان و ترکمنستان در سالن شهید حیدریان قم برگزار شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٢-١٣٩٠, ٠٨:١۴

   

پر مبحث ترین ها