سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرپرست جدید باشگاه صبای قم:

صبای قم دوشنبه عازم ترکیه می‌شود/ کادر فنی تغییر نمی‌کند

وی در مورد تغییر و تحول در کادر فنی تیم فوتبال صبای قم اظهار داشت: هیچ تصمیمی در حال حاضر برای تغییر و تحول در کادر فنی تیم فوتبال صبای قم نداریم و کادر فنی این تیم با قوت به کار خود ادامه می‌دهد.
سرپرست جدید باشگاه صبای قم از اعزام تیم فوتبال صبای قم به اردوی آنتالیای ترکیه خبر داد.

سید علی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم، در مورد اعزام تیم فوتبال صبای قم به اردوی آنتالیای ترکیه تصریح کرد: مشکلاتی در این راستا وجود داشت که برطرف شد و تیم صبای قم روز دوشنبه برای اردوی یک هفته‌ای عازم آنتالیای ترکیه می‌شود.

وی همچنین در خصوص انتصاب خود به عنوان سرپرست جدید باشگاه صبای قم گفت: این موضوع ربطی به امروز ندارد بلکه بعد از سردار ملاحی بحث آمدن من مطرح بود منتها به دلیل مشکلات شخصی که داشتم از جمله عمل قلبی، شرایطم برای حضور در باشگاه صبای قم مناسب نبود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مدیریت استان، مردم، رسانه‌های جمعی و جامعه ورزشی دوست داشتند فردی از خود قم مدیریت این باشگاه را به دست بگیرد تا در راستای منافع استان عمل کند و باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم بتواند در جامعه قم اثرگذار باشد، و از سویی دیگر با توجه به عدم رضایت از عملکرد مدیرعامل باشگاه صبای قم، بنده را به این سمت انتخاب کردند.

بازیکنان صبای قم دل‌شکسته بودند

زاهدی گفت: ساعت 16 روز پنجشنبه مقرر شد به همراه اعضای باشگاه صبای قم جلسه‌ای در استانداری برگزار کنیم و این جلسه به درخواست خود من بوده است.

سرپرست جدید باشگاه صبای قم در خصوص مشکلات مالی بازیکنان تیم فوتبال صبای قم اظهار داشت: ظهر چهارشنبه در تمرین بازیکنان تیم حاضر و با آنها صحبت کردم. بازیکنان تیم فوتبال صبای قم بیش از آنکه از مسائل مالی رنج ببرند به دلیل بی‌توجهی به آنها دل‌شکسته شده بودند به همین خاطر با کادر فنی، بازیکنان و کادر اداری باشگاه صبای قم صحبت کردم.

تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم


وی در مورد تغییر و تحول در کادر فنی تیم فوتبال صبای قم اظهار داشت: هیچ تصمیمی در حال حاضر برای تغییر و تحول در کادر فنی تیم فوتبال صبای قم نداریم و کادر فنی این تیم با قوت به کار خود ادامه می‌دهد.

لازم به ذکر است در کارنامه فعالیت علی زاهدی مسئولیت هیئت فوتبال استان قم در سال 65، معاون و دبیر ورزش در آموزش و پرورش استان قم، فعالیت در هیئت شهرستان‌های استان تهران و همکاری با مسئولان اجرایی فدراسیون فوتبال به مدت دو سال وجود دارد.

علی زاهدی روز چهارشنبه به دنبال برکناری مدیرعامل و قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم، از سوی استاندار قم به عنوان سرپرست جدید این باشگاه انتخاب شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٨٩, ١٢:۴۵

   

پر مبحث ترین ها