سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل تربیت بدنی استان قم

مدیریت ضعیف شهریاری و مرادی باعث برکناری آنها بود

عدم بومی‌سازی، عدم جذب بازیکنان در چارچوب مسائل اخلاقی و فرهنگی مطابق با شان و منزلت قم و شرایطی که در فصل جدید به وجود آمد از جمله محرومیت سرپرست و تماشاگران و برخی بازیکنان باعث شده که هیئت مدیره این باشگاه اقدام به برکناری مدیرعامل و قائم مقام باشگاه صبای قم کند.

 مدیرکل تربیت بدنی استان قم و عضو هیئت مدیره باشگاه صبای قم مدیریت ضعیف مدیرعامل و قائم مقام باشگاه صبای قم را علت برکناری آنها دانست.

عباس جهان‌بینی به دنبال برکناری مدیرعامل و قائم مقام باشگاه صبای قم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه صبای قم با توجه به ارزیابی‌ای که از وضعیت عملکرد مدیریت باشگاه صبای قم در طول یک سال و نیم گذشته داشته است به این نتیجه رسید که در این مدیریت تغییر ایجاد شود.

مدیرکل تربیت بدنی استان قم ادامه داد: عملکرد مدیریت باشگاه نشان داد که آنها در اعمال مدیریت خوب عمل نکردند و وظایفی که به عهده آنها گذاشته شده بود را نتوانستند عملی کنند.

وی با اشاره به برخی وظایف مدیریت باشگاه صبای قم گفت: عدم بومی‌سازی، عدم جذب بازیکنان در چارچوب مسائل اخلاقی و فرهنگی مطابق با شان و منزلت قم و شرایطی که در فصل جدید به وجود آمد از جمله محرومیت سرپرست و تماشاگران و برخی بازیکنان باعث شده که هیئت مدیره این باشگاه اقدام به برکناری مدیرعامل و قائم مقام باشگاه صبای قم کند.

جهان بینی تصریح کرد: جداشدن 13 بازیکن در فصل جدید از تیم فوتبال صبای قم و انعقاد قرارداد یک ساله با بازیکنان و عملی نکردن دستورات استاندار قم به عنوان رئیس هیئت مدیره این باشگاه در مورد جذب کمک مربی بومی نشان دهنده این است که برنامه‌های آنها مقطعی بود.

از کادر فنی حمایت می‌کنیم

عضو هیئت مدیره باشگاه صبای قم در خصوص انتصاب علی زاهدی به عنوان سرپرست جدید این باشگاه گفت: زاهدی یکی از چهره‌های شناخته شده در عرصه ورزش استان قم است که سابقه مدیریتی در آموزش و پرورش و ریاست سابق هیئت فوتبال را در کارنامه خود داشته است.

جهان بینی با اشاره به عدم تغییر و تحول در کادر فنی باشگاه صبای قم گفت: فعلا در این زمینه صحبتی نشده است و از کادر فعلی این باشگاه حمایت می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٨٩, ٢٢:۵٠

   

پر مبحث ترین ها