سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ویسی پس از باخت صبا:

مغلوب تجربه پرسپولیس شدیم/ مطمئن باشید به استقلال نمی بازیم

بروز شده : ٩-٠٧-١٣٩٠, ١۶:٣٠    نسخه چاپی    

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیکنان صبا تحت تاثیر نام پرسپولیس قرار گرفتند و ما به تجربه بازیکنان این تیم باختیم.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صبای قم، گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول بازیکنان من تحت تاثیر نام پرسپولیس قرار گرفته بودند و این موضوع را از قبل پیش بینی می‌کردیم اما در نیمه دوم آنچه را که از بازیکنانم خواستم آنها در زمین اجرا کردند. با این وجود روی تجربه کم و عملکرد خوب بازیکنان پرسپولیس غافلگیر شدیم و گل دوم را نیز خوردیم.

وی افزود: به هیچ وجه قبول ندارم بازیکنان من کم کاری کرده‌اند و من به کادرفنی و بازیکنان تیم پرسپولیس این برد را تبریک می‌گویم. ما می دانستیم که برای این بازی باید از نظر روحی و روانی روی بازیکنان‌مان کار کنیم و این کار را نیز انجام دادیم اما موثر واقع نشد. مطمئن باشید در بازی با استقلال بازیکنان ما دیگر دچار این مشکل نخواهند شد.

سرمربی تیم صبای قم در خصوص شعار هواداران تیم پرسپولیس علیه او گفت: هواداران پرسپولیس به تیم خود علاقه دارند و بنابراین حتی ممکن است شعارهایی را علیه سرمربی و بازیکنان تیم حریف نیز بدهند اما این موضع برای من مهم نیست و به همه هواداران این تیم احترام می‌گذارم.

وی در خصوص حضور علی پروین در تیم پرسپولیس و تغییراتی که در این تیم به وجود ‌آمده اظهار داشت: پروین سلطان فوتبال ایران است و بزرگی نام او باعث شد تا تاثیر زیادی روی عملکرد بازیکنان تیم پرسپولیس بگذارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٧-١٣٩٠, ١۶:٣٠

   

پر مبحث ترین ها