سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس هیئت تیراندازی استان قم خبر داد:

هفت بانوی قمی در پیکارهای قهرمانی کشور تیراندازی می‌کنند

بانوان قمی در سال‌های اخیر حضور موفقی در رقابت‌های تیراندازی لیگ  باشگاه‌ها و همچنین پیکارهای قهرمانی کشور داشته‌اند به طوری که شاهد صعود تیم بانوان قم از مسابقات دسته دوم به دسته اول و در حال حاضر نیز تلاش برای صعود به لیگ برتر هستیم.
 رئیس هیئت تیراندازی استان قم از حضور هفت بانوی تیرانداز قمی در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

حسین مهره‌ساز در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: حضور موفق در مسابقات قهرمانی کشور و همچنین لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از نقاط برجسته تیراندازی قم در بخش بانوان است که در سال‌های اخیر به خوبی رونق یافته است.

وی تصریح کرد: بانوان قمی در سال‌های اخیر حضور موفقی در رقابت‌های تیراندازی لیگ  باشگاه‌ها و همچنین پیکارهای قهرمانی کشور داشته‌اند به طوری که شاهد صعود تیم بانوان قم از مسابقات دسته دوم به دسته اول و در حال حاضر نیز تلاش برای صعود به لیگ برتر هستیم.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم در ادامه به اعزام بانوان تیرانداز قمی به رقابت‌های تیراندازی قهرمانی بانوان کشور اشاره کرد و بیان داشت: پیکارهای تیراندازی قهرمانی بانوان کشور در حالی برگزار می‌شود که هفت بانوی تیرانداز قمی نیز در آن حضور دارند.

وی اضافه کرد: بانوان تیرانداز در مجموعه ورزشی آزادی تهران برای کسب عناوین برتر رقابت‌های رشته‌های تفنگ و تپانچه بادی قهرمانی کشور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و طی آن تیم اعزامی قم را برترین‌های این رشته تشکیل می‌دهند.

مهره‌ساز با اشاره به ترکیب تیم اعزامی بانوان هیئت تیراندازی قم به پیکارهای قهرمانی کشور، بیان داشت: در این تیم شیما ارزانیش به عنوان تیرانداز در رشته تفنگ درازکش بخش بانوان با حریفان شرکت کننده در این رشته رقابت خواهد کرد.

وی ابراز داشت: این در حالی است که مسابقات در بخش بانوان در رشته تپانچه بادی با حضور خانم‌ها عالمه ایزانلو، نفیسه آهنین پنجه و مژگان علیرضا قمی برگزار می‌شود و همگی از نفرات پر امید تیراندازی بانوان قم در این دوره به شمار می‌روند.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم بیان داشت: در حالی که رقابت‌های تیراندازی قهرمانی بانوان کشور تا روز سه شنبه بیست و دوم شهریور ماه نیز ادامه خواهد یافت، سه بانوی دیگر قمی نیز در این روز با حریفان خود پیکار خواهند کرد.

وی ابراز داشت: در روز سه شنبه بیست و دوم شهریورماه نیز در رشته تفنگ بادی بخش بانوان خانم‌ها آزاده غنیمتی، طاهره غنیمتی و فاطمه آجرلو برای قرار گرفتن در جمع برترین‌های این دوره از مسابقات با حریفان خود مسابقه می‌دهند.

مهره‌ساز با بیان اینکه شما ارزانش به عنوان مربی تیم بانوان قم در این دوره از رقابت‌ها نفرات اعزامی قم را هدایت می‌کند، در ادامه از در پیش بودن مسابقات تیراندازی مرحله دوم لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد و یاد آور شد: این مسابقات در بخش بانوان روزهای آغازین مهر ماه برگزار می‌شود تا بانوان قمی در ادامه تلاش برای کسب جواز صعود به لیگ برتر تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور با حریفان خود به رقابت بپردازند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۶-١٣٩٠, ٠١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها