سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس فدراسیون فوتبال عراق: در عربستان به میدان نمی‌رویم/ رسانه‌های سعودی جوسازی می‌کنند

ایسنا نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که دیدار برگشت تیم ملی این کشور برابر عربستان باید در زمینی بی طرف و غیر از کشور سعودی باشد و آنچه که در رسانه‌های سعودی آمده نادرست است.
19دی انلاین -

رئیس فدراسیون فوتبال عراق: در عربستان به میدان نمی‌رویم/ رسانه‌های سعودی جوسازی می‌کنند

به نقل از المدی، با وجود آنکه رسانه‌های سعودی چند روز پیش اعلام کردند که فیفا با برگزاری دیدار برگشت تیم ملی فوتبال عراق برابر عربستان در جده موافقت کرده و تنها دیدار رفت در زمین بی طرف برگزار می شود رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که روزنامه های عربستانی به دنبال جنجال رسانه‌ای هستند و فیفا چنین چیزی را اعلام نکرده است.

عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق گفت: فیفا پیش از این در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال عراق نوشته تاکید کرد که هم دیدار رفت و هم دیدار برگشت عراق و عربستان در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در کشور بی طرف برگزار می شود. ما مالزی را انتخاب کرده‌ایم و عربستان هم باید کشور ثالث را انتخاب کند. این تصمیمی بود که فیفا گرفت و هیچ تغییری در آن به وجود نیامده است. ما بعد از این ابلاغیه فیفا هیچ نامه دیگری را دریافت نکرده‌ایم.

او ادامه داد: ما مشهد را به عنوان میزبان بازیهای خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به غیر از دیدار برابر عربستان انتخاب کرده‌ایم و فدراسیون فوتبال ایران هم موافقت خود را اعلام کرده است. با درخواست سرمربی تیم، مالزی را به عنوان میزبان خود با عربستان انتخاب کردیم. فدراسیون فوتبال عربستان هم باید میزبان خود برای دیدار برگشت را انتخاب کند و این دیدار هم در کشور ثالث برگزار می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد: آنچه که در رسانه های سعودی آمده دروغ است و فدراسیون فوتبال عربستان هم آن را تایید نکرده است.

43 43

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٣-١٣٩۵, ١۵:٢٢

   

پر مبحث ترین ها