سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیش فروش اینترنتی بلیت های نوروزی از 11 اسفند

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩۴, ٢١:١١    نسخه چاپی    
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: پیش فروش اینترنتی بلیط سفرهای نوروزی همزمان با سراسر کشور از یازدهم اسفندماه آغاز می شود.


مدیرکل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: پیش فروش اینترنتی بلیط سفرهای نوروزی همزمان با سراسر کشور از یازدهم اسفندماه آغاز می شود.

حسن رحمانی در گفت و گو با ایرنا افزود: متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به سایت های www.payaneh.ir، www.payaneha.com و www.irsafar.com نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.

وی اظهار داشت: همچنین مسافران نوروزی می توانند از هیجدهم اسفندماه بلیط های نوروزی را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق پایانه های عمومی و دفاتر فروش بلیط در سطح شهر تهیه نمایند.

وی از آمادگی مجموعه حمل و نقل جاده ای لرستان برای اجرای طرح جابجایی مسافران در نوروز 95 خبرداد و گفت: این طرح از 25 اسفندماه سال جاری آغاز می شود و تا 15 فروردین 95 ادامه خواهد داشت.

رحمانی تاکید کرد: سامانه پیام کوتاه به شماره 3000143 به منظور نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل مسافربری راه اندازی شده تا مردم نظرات خود در خصوص ناوگان حمل و نقل را به این شماره پیامک کنند.

تعداد ناوگان مسافربری استان یکهزار و 940 دستگاه شامل 228 دستگاه اتوبوس، مینی بوس 842 دستگاه و سواری کرایه 870 دستگاه است.
منبع: ایرنا

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩۴, ٢١:١١

   

پر مبحث ترین ها