سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خسارتی از زائران انصرافی عتبات در روز های اخیر دریافت نمی شود

بخشنامه اخیر مبنی بر عدم دریافت خسارت از زائران انصرافی، فقط تا پایان این دوره از اعزام های عتبات که تا 31 خرداد ماه ادامه خواهد داشت، اجرایی خواهد بود.
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: به رغم وجود امنیت در شهرهای نجف و کربلا از زائران انصرافی عتبات در این ایام خسارتی دریافت نمی شود.

«محسن نظافتی» افزود: با توجه به تماس های مکرر زائران با سازمان و ادارات حج و زیارت استان ها در خصوص سفر به عتبات در این ایام، طی بخشنامه ای که روز گذشته – 21 خرداد - به ادارات حج و زیارت استان ها و دفاتر مرکزی کارگزاران سراسر کشور ارسال شد، قرار است از زائرانی که در این ایام عازم عتبات هستند در صورت نگرانی و انصراف از سفر خود خسارتی دریافت نشود.
وی با بیان اینکه تأمین سلامت و امنیت زائران اولویت اول سازمان حج و زیارت است،گفت: بر اساس این بخشنامه نوبت اعزام زائران انصرفی یاد شده نیز محفوظ می ماند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تأکید کرد: بخشنامه اخیر مبنی بر عدم دریافت خسارت از زائران انصرافی، فقط تا پایان این دوره از اعزام های عتبات که تا 31 خرداد ماه ادامه خواهد داشت، اجرایی خواهد بود.
نظافتی افزود: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده از سوی حج و زیارت در راستای تأمین امنیت و سلامت زائران ایرانی عتبات عالیات تا اطلاع ثانوی، تمام پروازهای عتبات از فرودگاه بغداد
به گزارش ایرنا، به فرودگاه نجف انتقال یافت . زیارت کاظمین از برنامه سفر عتبات نیز حذف شد و زائران چهار شب در کربلا و سه شب در نجف اقامت خواهند داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها