سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال آلوده‌ بودن برخی میوه‌ها در بازار

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩٣, ١١:٣٢    نسخه چاپی    
متاسفانه بازاری که ما داریم اسلامی نیست زیرا نه امنیت قیمت داریم نه اخلاقی ،به طوریکه ماموران تعزیرات را حین انجام گشت زنی و بازدید از امکان صنفی کتک می زنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از احتمال آلوده بودن برخی میوه‌ها در سطح بازار به سموم خبر داد.
محمد محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در حاشیه جلسه تنظیم بازار استان تهران عنوان کرد: متاسفانه برخی از میوه‌ها که در سطح بازار موجود است به علت عدم نظارت دستگاه های ذی ربط و وزارت بهداشت و درمان احتمال آلودگی به سموم دارند.

وی ادامه داد: برای پیگیری این مشکل جلسه‌ای فوری تشکیل خواهد شد تا مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.
وی گفت: به دلیل عدم همکاری مسئولان جهاد کشاورزی، اصناف و اتحادیه ها در برخی مواقع با مشکل مواجه می شویم مثلا در روز پنج شنبه در گشت تعزیرات در بازار شهرستانی‌ یکسری از واحدهای صنفی گوشت آلوده ارائه می‌کردند که متاسفانه پس از برخورد با این واحدهای صنفی مجددا بعدازظهر همان روز همان واحدهای صنفی گوشت فاسد ارائه کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اظهار داشت: متاسفانه بازاری که ما داریم اسلامی نیست زیرا نه امنیت قیمت داریم نه اخلاقی ،به طوریکه ماموران تعزیرات را حین انجام گشت زنی و بازدید از امکان صنفی کتک می زنند.
محمدی افزود: ما تاکنون جرات نکرده‌ایم برای بازدید به بازار موبایل برویم از مسئولان نیروی انتظامی درخواست کرده‌ایم با همراه شوند تا ماموران تعزیرات امنیت داشته باشند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از مسئولان درخواست کرد در خصوص احتمال آلوده بودن برخی از میوه ها پیگیری و نظارت بیشتری داشته باشند چرا که سلامت مردم در اولویت است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩٣, ١١:٣٢

   

پر مبحث ترین ها