سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر خبر داد:

توقف روند افزایشی نرخ سکه طلا/برای سرمایه‌گذاری به جای سکه، طلا بخرید

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر به مردم توصیه کرد که در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری در بازار طلا، به جای سکه، طلا خریداری کنند زیرا از نظر وی سرمایه‌گذاری بر روی طلا و یا طلای ذوب شده بسیار مطمئن‌تر است. این بخش هیچ نوسان قیمتی نداشته و افزایش کاذبی را نیز تجربه نخواهد کرد.
رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از توقف روند افزایشی نرخ سکه طلا در بازار از عصر روز گذشته (شنبه ) به دلیل افزایش ساعت و روزهای حراج سکه در بانک کارگشایی خبر داد و پیش‌بینی کرد این روند تداوم یابد.

به گزارش شبکه ایران "محمد کشتی آرای"در این رابطه به ایرنا گفت: ثبات قیمت جهانی طلا و تعطیلی بورس‌های بین‌المللی منجر به توقف افزایش نرخ سکه در بازار داخل شد و بعداز ظهر روز گذشته در مواردی کاهش یک تا دو هزار تومانی در هر قطعه سکه تمام بهار آزادی اتفاق افتاد.
وی پیش‌بینی کرد: احتمال دارد در صورت عدم تغییر قیمت جهانی طلا و ثبات قیمت آن، با توجه به برآورده شدن تقاضای داخلی سکه، بازار به تعادل قیمت برسد.
به گفته رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید صبح روز گذشته (شنبه) 427 هزار تومان معامله شد و در بعداز ظهر همان روز به 426 هزار تومان کاهش یافت.
وی به مردم توصیه کرد که در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری در بازار طلا، به جای سکه، طلا خریداری کنند زیرا از نظر وی سرمایه‌گذاری بر روی طلا و یا طلای ذوب شده بسیار مطمئن‌تر است. این بخش هیچ نوسان قیمتی نداشته و افزایش کاذبی را نیز تجربه نخواهد کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩٠, ٠٣:٣۴

   

پر مبحث ترین ها