سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سالها در مقابل حذف بنزین پتروشیمی مقـاومت می‌شـد

در سال آینده تولید سوخت یورو4 قطعی است چرا که در دولت اراده‌ای مبنی بر حذف بنزین پتروشیمی و تولید بنزین استاندارد شکل گرفته که اتفاق بزرگی است.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه سالها در مقابل حذف بنزین پتروشیمی مقاومت می‌شد افزود: مهمترین اقدامی که در سال 93 انجام خواهد شد، حذف بنزین پتروشیمی است.

دکتر معصومه ابتکار - معاون رییس‌جمهوری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه همه موضوعات زیست محیطی باید در اولویت قرار گیرند افزود: در سال آینده تولید سوخت یورو4 قطعی است چرا که در دولت اراده‌ای مبنی بر حذف بنزین پتروشیمی و تولید بنزین استاندارد شکل گرفته که اتفاق بزرگی است.
وی با بیان اینکه امیدواریم سال آینده اتفاقات خوبی در مدیریت منابع بیافتد افزود: امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر تالاب‌های کشور را نجات دهیم.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به پیگیری اجرای برنامه‌های مدیریت پسماند در سازمان حفاظت محیط زیست اظهار کرد: در زمینه مدیریت پسماند مشکلات بسیار زیادی داریم اما تمام تلاش خود را برای رفع این مورد که یکی از مشکلات زیست‌محیطی در اولویت است به کار می‌بریم.
وی تاکید کرد: همچنین در سال آینده سیاست‌های حیات وحش کشور کاملا بازنگری خواهد شد که در این زمینه نقش رسانه‌ها برای انتقال پیام و جذب مشارکت‌های مردمی کلیدی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٢-١٣٩٢, ١٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها