سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه خدمات درمانی خبر داد:

امکان تعویض دفترچه‌ بیمه‌ به صورت اینترنتی

تمام بیمه‌شدگان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان تأمین اجتماعی به آدرس www.msio.org.ir مراجعه و دفترچه‌های بیمه درمانی خود را تعویض کنند.
تمام بیمه‌شدگان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان تأمین اجتماعی به آدرس www.msio.org.ir مراجعه و دفترچه‌های بیمه درمانی خود را تعویض کنند.
مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه خدمات درمانی از امکان تعویض دفترچه‌های بیمه درمانی به صورت اینترنتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین اجتماعی، جمشید شایانفر مشارکت در پرداخت حق بیمه کارکنان دولت را به صورت درصدی از حقوق، گامی در جهت اجرای عدالت اجتماعی دانست و گفت: به منظور اجرای بهینه قانون در این راستا نرم‌افزاری تهیه شده و پس از ارائه آموزش‌های لازم در اختیار مراکز و مؤسسات بیمه‌گذار سراسر کشور قرار گرفته است.

وی درباره ارائه خدمات غیر حضوری به بیمه‌شدگان اظهار داشت: در این زمینه اقدامات لازم برای تعویض اینترنتی دفاتر بیمه‌ای تمام بیمه‌شدگان در صندوق‌های "کارکنان دولت " ، "سایر اقشار " ، "روستائیان " ، "ایرانیان " و "خویش‌فرمایان " و نیز ثبت‌نام اولیه متقاضیان بیمه ایرانیان صورت پذیرفت که در این خصوص تمام بیمه‌شدگان می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان تأمین اجتماعی به آدرس www.msio.org.ir مراجعه و دفترچه‌های بیمه درمانی خود را تعویض کنند.

شایانفر تأکید کرد: بر اساس قانون بودجه سال جاری و به منظور پوشش بیمه بستری افراد نیازمند، از اوایل امسال امکان تقبل هزینه‌های بستری افراد نیازمند که قبل از دریافت دفترچه در بیمارستان بستری شده‌اند با صدور معرفی‌نامه فراهم شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٨٩, ٢٢:٢٢

   

پر مبحث ترین ها