سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به دست پلیس فتا/

دستگيری انتشار دهنده تصاوير مستهجن در فيس‌بوك

از آنجايي كه انتشار اطلاعات در فضاي مجازي آثار تخريبي براي جامعه و شهروندان را به دنبال داشت، ماموران پليس فتا وارد عمل شدند.
رييس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي استان خراسان شمالي از دستگيري مجرم اينترنتي که اقدام به بارگزاري تصاوير مبتذل در فيسبوک مي‌كرد، خبرداد.
به گزارش ایسنا ، سرهنگ يلي با بيان اينكه با وصول اخباري مبني بر اين که برخي از کاربران فيسبوک اقدام به بارگزاري تصاوير مبتذل و غيراخلاقي در شبکه‌هاي اجتماعي اينترنتي مي‌كنند گفت: از آنجايي كه انتشار اطلاعات در فضاي مجازي آثار تخريبي براي جامعه و شهروندان را به دنبال داشت، ماموران پليس فتا وارد عمل شدند.
وي با بيان اينكه پليس فتا با انجام گشت‌هاي سايبري و رصد فضاي مجازي فردي که اقدام به ايجاد کامنت‌هايي به همراه تصاوير مبتذل و غيراخلاقي در فضاي فيسبوک مي‌كرد را شناسايي كردند گفت: اين فرد مورد با ايجاد گروه‌هاي دوست‌يابي درصدد اغفال و جذب افراد به ويژه دختران جوان بوده و هدايت گروه‌هاي دوست‌يابي را نيز در شبکه‌هاي اجتماعي به عهده داشت.
يلي با اشاره به دستگيري متهم در يک عمليات غافلگيرانه گفت: در بازرسي از محل کار و منزل وي دو دستگاه رايانه حاوي تصاوير مبتذل و غيراخلاقي کشف شد كه متهم نيز در مقابل ارائه مستندات و اقدامات فني پليس فتا لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابي اعتراف کرد و به مقامات قضايي نيز معرفي شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٧-١٣٩٠, ٠۵:۴٨

   

پر مبحث ترین ها