سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری 2 عامل شهادت ماموران ناجا در سراوان

در بازجویی پلیس از متهمان مشخص شد این اقدام در سال 90 با هم دستی یک نفر دیگر که مسلح به اسلحه کلاش بوده‌اند صورت گرفته است.
فرمانده انتظامی سراوان از دستگیری عاملان به شهادت رساندن دو نفر از ماموران یگان تکاوری 111 سراوان که در سال 90 به شهادت رسیده‌اند، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، محسن داوودی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی، انتظامی شهرستان سراوان با تلاش شبانه روزی و همکاری خوب مردم موفق شدند دو نفر از اشرار و عاملان شهادت ماموران یگان 11 سراوان را که در سال 1390 به شهادت رسیده بودند را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی سراوان افزود: در بازجویی پلیس از متهمان مشخص شد این اقدام در سال 90 با هم دستی یک نفر دیگر که مسلح به اسلحه کلاش بوده‌اند صورت گرفته است.

داوودی گفت: این افراد با یک دستگاه موتورسیکلت 120 کیلوگرم مواد مخدر را از قاچاقچیان تحویل گرفته و قصد انتقال آن را به داخل کشور داشته‌اند که حین انتقال مواد به ماموران برخورد و بلافاصله اقدام به تیراندازی کرده و با به شهادت رساندن دو مامور یگان تکاوری اقدام به فرار کردند.

وی گفت: متهمان در این مدت در یکی از روستاهای شهرستان خاش پنهان شده بودند که با تلاش نیروهای مردمی و پلیس آگاهی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٠٩

   

پر مبحث ترین ها