سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکایت 100 نماینده از هیات رئیسه

این گزارش باید تاکنون در صحن علنی مجلس قرائت می‌شد زیرا طبق آیین نامه این گزارش باید خارج از نوبت و در اولین جلسه قرائت شود و مسکوت ماندن آن خلاف آیین نامه است.
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که شکایت جمعی از نمایندگان از هیات رئیسه مجلس به کمیسیون اصل 90 واصل شده و در حال رسیدگی در این کمیسیون است.

مصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با اظهار کرد: کمیسیون اصل 90 در پی شکایت حدود 100 نماینده از هیات رئیسه مجلس مکاتبه‌ای را با هیات رئیسه انجام داده و ما منتظر پاسخ هیات رئیسه هستیم تا بعد از آن اگر لازم شد نمایندگان شاکی و اعضای هیات رئیسه در کمیسیون اصل 90 حضور یابند و نقطه نظرات خود را مطرح کنند تا نهایتا کمیسیون اصل 90 در این باره تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 با اشاره به این که گزارش این کمیسیون در مورد هدفمندی یارانه‌ها به هیات رئیسه تحویل شده خاطر نشان کرد: این گزارش باید تاکنون در صحن علنی مجلس قرائت می‌شد زیرا طبق آیین نامه این گزارش باید خارج از نوبت و در اولین جلسه قرائت شود و مسکوت ماندن آن خلاف آیین نامه است.

وی همچنین اضافه کرد که گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد حمایت از شرکت‌های دانش بنیان مسکن مهر هنوز تحویل هیات رئیسه مجلس نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۴-١٣٩٣, ١۵:٣٧

   

پر مبحث ترین ها