سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی مطهری از پاسخ وزیر کشور قانع نشد

سؤال آقایان مطهری و موسوی لارگانی پیرامون عفاف و حجاب بود و وزیر کشور توضیحاتی داد، اما نمایندگان سؤال کننده قانع نشدند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سؤال ۲ تن از نمایندگان پیرامون عفاف و حجاب گفت: آقایان مطهری و موسوی لارگانی از توضیحات وزیر کشور قانع نشدند.
حجت‌الاسلام علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در جلسه امروز بحث اخلاق فرهنگی مطرح شد و آقای رحمانی فضلی وزیر کشور به همراه معاونان خود برای پاسخگویی به سوالات 2 تن از نمایندگان حاضر شدند.
وی ادامه داد: سؤال آقایان مطهری و موسوی لارگانی پیرامون عفاف و حجاب بود و وزیر کشور توضیحاتی داد، اما نمایندگان سؤال کننده قانع نشدند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: پیشنهاد کمیسیون فرهنگی این بود که اگر طی هفته‌های آینده برنامه مشترکی میان وزارت کشور، سازمان صدا و سیما و نیروی انتظامی در خصوص عفاف و حجاب تهیه شود و این برنامه در ساعات پربیننده باشد، آن زمان سؤال کنندگان سؤال خود را به صحن علنی نیاورند.
حجت‌الاسلام طاهری خاطرنشان کرد: بنابراین سؤال از وزیر کشور در خصوص عفاف و حجاب مراعا ماند تا شاهد تعهد وزیر کشور در این خصوص و پیگیری این کار باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٢, ١٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها