سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روایت مشاور هاشمی رفسنجانی از اخلال در سخنرانی کرمانشاه

در خلال صحبت ها جمعی اندک خواستند شعارهایی بدهند که با موج عظیم مردم بخصوص جوانان مواجه شدند و شعار درود بر خامنه ای ، سلام بر هاشمی این عده را ناکام گذاشت

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت افزود: در خلال صحبت ها جمعی اندک خواستند شعارهایی بدهند که با موج عظیم مردم بخصوص جوانان مواجه شدند و شعار درود بر خامنه ای ، سلام بر هاشمی این عده را ناکام گذاشت .

آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر امروز با استقبال مردم و مسوولان استان کرمانشاه وارد این شهر شد و در اولین برنامه خود برای دیدار با مردم و سخنرانی در مسجد جامع کرمانشاه حضور یافت.

حجت الاسلام قدرت الله علیخانی مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی که از همراهان وی در این سفر است در گفتگو با خبرنگار اعتدال گفت: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در فرودگاه کرمانشاه مورد استقبال جمعی از علما ، امام جمعه و نماینده ولی فقیه و استاندار کرمانشاه و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در استان قرار گرفت و سپس برای دیدار با مردم و سخنرانی در مراسم نکوداشت شهید آیت الله اشرفی اصفهانی عازم مسجد جامع کرمانشاه شد.

به گفته علیخانی در مراسم مسجد جامع کرمانشاه که با حضور نماینده ولی فقیه ، علما ، استاندار و مقامات محلی و انبوه مردم بویژه جوانان برگزار شد ، آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به مجاهدت های مردمان این دیار در جنگ تحمیلی ، نقش مردم این استان را در دفاع مقدس و پیروزی انقلاب برجسته و درخور ستایش عنوان کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین از شخصیت شهید محراب آیت الله اشرفی اصفهانی تجلیل کرد و خاندان و از بیت مکرم این شهید والامقام به عنوان خانواده دیانت و مجاهدت نام برد.

علیخانی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی در فراز پایانی سخنانش به اوضاع سیاسی کشور و منطقه اشاره کرد و ایران اسلامی «جزیره امن» توصیف کرد و ضمن دعوت همگان به وحدت و اتحاد ، شیعه و سنی و گروهها و قومیت های مختلف مردم را به یکپارچگی و حفظ انسجام برای نیل به اهداف انقلاب برشمرد

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت افزود: در خلال صحبت ها جمعی اندک خواستند شعارهایی بدهند که با موج عظیم مردم بخصوص جوانان مواجه شدند و شعار درود بر خامنه ای ، سلام بر هاشمی این عده را ناکام گذاشت .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٧-١٣٩٢, ٢١:۴٩

   

پر مبحث ترین ها