سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی: پیش از کاندیداتوری در انتخابات از نیامدن هاشمی و خاتمی مطمئن شدم

بروز شده : ١-٠٢-١٣٩٢, ١٧:٠٣    نسخه چاپی    
کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری درباره اینکه در صورت کاندیدا شدن هاشمی و خاتمی در انتخابات کناره گیری خواهید کرد یا خیر گفت: قبل از اینکه وارد عرصه شوم با آنها جلسه داشته ام و آنها به من گفته اند که در انتخابات حضور پیدا نمی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حاشیه مراسم دیدار جمعی از اساتید دانشگاههای تهران با وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا با توجه به اینکه دو تن از فرزندان هاشمی در مراسم اعلام رسمی کاندیداتوری شما حضور داشتند با هاشمی برای کاندیداتوری رایزنی داشته اید یا خیر گفت: من جواب این سئوالات را در مصاحبه با روزنامه شرق داده‌ام.

حجت الاسلام حسن روحانی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر درباره جلسه وی و محمد خاتمی گفت: من با همه جلسه داشته ام؛ با بزرگان اصلاح طلب و اصولگرا هم جلساتی را برگزار کرده‌ام، با فردی که شما نام بردید هم دیدار داشته ام.

خبرنگار مهر از روحانی پرسید که خود را یک اصلاح طلب می دانید یا اصولگرا که روحانی پاسخ داد: سوال های عجیب و غریب می پرسید!

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تشکیل ائتلاف 1+2 متشکل از خاتمی، اسحاق جهانگیری و خود وی اظهار داشت: من این خبر را نشنیده ام بنابراین درباره آن نظری هم ندارم.

حجت الاسلام روحانی در پاسخ به سئوال دیگری در رابطه با اینکه تعدد کاندیداها را در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری چطور ارزیابی می کنید افزود: این روند به همین شکل ادامه نمی یابد، ما در دوره های گذشته نیز شاهد تعدد نامزدها بودیم. در این دوره ائتلاف هایی هم تشکیل شده است که عملا باعث کاهش کاندیداها خواهد شد.

وی با بیان اینکه کثرت کاندیداها در اموری که بتواند بخش بزرگی از جامعه را نمایندگی کند مطلوب خواهد بود ادامه داد: در غیر این صورت این موضوع برای کشور خاصیتی نخواهد داشت.

وی همچنین درباره اینکه آیا در صورت کاندیدا شدن هاشمی و خاتمی در انتخابات کناره گیری خواهید کرد: گفت: من قبل از اینکه وارد عرصه شوم با آنها جلسه داشته ام و آنها گفته اند که نمی آیند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٢-١٣٩٢, ١٧:٠٣

   

پر مبحث ترین ها