سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باهنر: جبهه پیروان اسفندماه نامزد اختصاصی خود را معرفی می‌کند

ما احترام ۱+۲ را داریم اما این سه‌ نفر تمام اصولگرایان نیستند چرا که این سه نفر باید با بقیه اصولگرایان تعامل داشته باشند تا با همدیگر به یک جمع‌بندی نهایی برسیم.
نائب رئیس مجلس با بیان اینکه ۱+۲ تمام اصولگرایان نیستند، افزود: جبهه پیروان خط امام و رهبری اسفند ماه نامزد خود برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را معرفی می‌کند.

محمدرضا باهنر در گفت‌وگو با خانه ملت، گفت: جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در مجموع اصولگرایان به دنبال نزدیک کردن طیف‌های مختلف به همدیگر هستند که به طور معمول از یک سفره گسترده شروع می‌شود و تا نزدیک شدن به انتخابات جمع‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه به دنبال حداقل رساندن نامزدهای اصولگرا هستیم، تصریح کرد: ما احترام ۱+۲ را داریم اما این سه‌ نفر تمام اصولگرایان نیستند چرا که این سه نفر باید با بقیه اصولگرایان تعامل داشته باشند تا با همدیگر به یک جمع‌بندی نهایی برسیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، درباره کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری و جامعه روحانیت مبارز، تاکید کرد:‌ ما به طور حتم برای انتخابات سال آینده ریاست جمهوری نامزدی اختصاصی معرفی می‌کنیم.

نائب رئیس مجلس با بیان اینکه در تعامل‌ها سعی می‌کنیم با سایر گروه‌های اصولگرا تفاهم داشته‌ باشیم، یادآور شد: جبهه پیروان خط امام و رهبری اسفند ماه نامزد خود را برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩١, ١۴:٣٣

   

پر مبحث ترین ها