سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معادی: چرا مسئولان حوزه هنری تصور می‌کنند که اهالی سینما خانواده و ناموس ندارند؟!

بروز شده : ٣-٠٧-١٣٩١, ١٩:١۶    نسخه چاپی    
پیمان معادی(كارگردان فیلم برف روی كاج ها) معتقد است كه فیلم ها باید زبان گویای جامعه باشند.
به گزارش ایلنا، پیمان معادی کارگردان فیلم برف روی کاج‌ها در نشست 6 فیلمساز گفت: از ابتدا روند رفتاری حوزه هنری بسیار غیرمنطقی بود و این رفتار امروز بسیار بی‌اخلاقی است. فیلم من از وقتی در جشنواره فیلم فجر مورد استقبال قرار گرفت و از ۲۲ بهمن فیلم مردمی شد؛ دیگر فیلم من نیست. تمامی فیلم‌های دیگر نیز در صدر انتخاب مردمی بوده‌اند و آبروی جشنواره امسال بوده‌اند.


وی ادامه داد: ما تا به امروز ۱۶ فیلتر را رد کرده‌ایم و امروز اگر بگویم از ۱۷ فیلتر بازهم ما تلاش خودمان را می‌کنیم و به فیلمسازی ادامه می‌دهیم و من هم اکنون نیز درخواست پروانه ساخت داده‌ام.


معادی باانتقاد از نگاه حوزه هنری گفت: دغدغه خانواده دغدغه همه ما است چرا مسئولان حوزه هنری تصور می‌کنند که ما خانواده و ناموس نداریم درحالی که من حاضرم امروز در باره روابطم صحبت کنم فیلم‌هایی که حوزه هنری می‌خواهد احتیاجی به تفکر زیاد ندارد این هفته فیلم نامه را به من بدهند. هفته بعد فیلم را تحویل بگیرند اگر حوزه هنری سینما را نمی‌شناسد بگوید ما به آن‌ها سینما یاد بدهیم.


وی ادامه داد: به ما می‌گویند فیلم تلخ نسازید اگر ما فیلم درمورد خیانت و اعتیاد نسازیم یعنی اینکه در جامعه معتاد و خیانتکار وجود ندارد این عملکرد حوزه در درازمدت به نفع مملکت و نظام نیست و باعث می‌شود که ارزش قانون و ارشاد پایین‌تر بیاید تا وزارت خانه‌ها نیز بی‌ارزش شوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٧-١٣٩١, ١٩:١۶

   

پر مبحث ترین ها