سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در نامه‌ای جداگانه به رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه عنوان شد:

اعتراض اصناف قم به بازگرداندن یک متخلف

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩۴, ٢٠:۵٣    نسخه چاپی    
استدعا دارد دستور فرمایید مبادی ذیربط اجازه ندهند شخصی که تخلفات گسترده و اثبات شده‌ای دارد با استفاده از رانت جناحی مجددا فرصت یابد و مشکلات قبلی را تکرار کند.

در نامه‌ای جداگانه به رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه عنوان شد:

اعتراض اصناف قم به بازگرداندن یک متخلف

جمعی از اتحادیه‌های اصناف قم در نامه‌ای جداگاه به رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه از تلاش سازمان دهی شده برخی جریان‌های افراطی و ضد دولت برای بازگرداندن یک متخلف عزل شده به اتاق اصناف قم برای بهره‌برداری‌های سیاسی انتقاد کردند.

در این نامه که استنادات تخلفات و محکومیت عزل غلامرضا تفتی رئیس سابق مجمع امور صنفی قم ونائب رئیس اتاق اصناف وهمچنین نظرات مراکز ذیصلاح مبنی بر عدم صلاحیت وی ضمیمه شده است، به تلاشهایی که برای بازگرداندن تدریجی وی به اتاق اصناف می‌شود، اعتراض شده است.

در بخشی از این نامه آمده است: وزیر صنعت و تجارت جناب آقای مهندس نعمت‌زاده در پاسخ گردشکار مرکز حراست دستور برخورد با خلاف کار و معرفی به مراجع قضایی ر ا صادر می‌کند(دستور وزیر: لطفا بدون درنگ با هر خلافکار برخورد شود. آیا در انتخابات اخیر نامبرده برای اتاق اصناف انتخاب شده است؟ اگر چنین است مراتب تأیید نشود و حتی اگر لازم است ایشان از طریق امور حقوقی به قوه قضایی معرفی و اقامه دعوی برابر مقررات شود).ولی متأسفانه عدم معرفی وی به دستگاه قضایی پس از عزل از سوی صازمان صنعت و معدن و تجارت استان قم و کمیسیون نظارت قم باعث شده است که نامبرده از این وضعیت سوء استفاده کرده و مجددا در انتخابات صنف شرکت نماید.

در پایان این نامه آمده است: استدعا دارد دستور فرمایید مبادی ذیربط اجازه ندهند شخصی که تخلفات گسترده و اثبات شده‌ای دارد با استفاده از رانت جناحی مجددا فرصت یابد و مشکلات قبلی را تکرار کند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩۴, ٢٠:۵٣

   

پر مبحث ترین ها