سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورمحمدی: بیشتر پرونده‌های فساد مربوط به گذشته است

بروز شده : ۵-٠٩-١٣٩۴, ١١:٠۵    نسخه چاپی    
وزیر دادگستری ببا اشاره به اینکه پرونده جدیدی در این زمینه در دوره دولت یازدهم وجود ندارد گفت: بیشتر پرونده‌های در حال بررسی، مربوط به گذشته است.

مصطفی پورمحمدی در جمع مردم گرمسار در مسجد جامع این شهر بابیان اینکه باید با مردم صادقانه صحبت کنیم اظهار داشت: ما از فساد اداری رنج می‌بریم.

وی با اشاره به اینکه ما در گام اول در راستای مبارزه با فساد از بدنه بالایی دولت استفاده کردیم تصریح کرد: من به‌عنوان وزیر دادگستری می‌گویم که دولت در کنترل فساد موفق بوده است.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه پرونده جدیدی در این زمینه در دوره دولت یازدهم وجود ندارد تأکید کرد: بیشتر پرونده‌های در حال بررسی، مربوط به گذشته است.

پورمحمدی بابیان اینکه باید مبارزه با فساد را در بدنه‌های پایینی دولت گسترش دهیم گفت: دولت تمام هم‌وغم خود را بر این گذاشته تا این کار را انجام دهد.

وی بابیان اینکه ایستادگی و مقاومت تفکر و فرهنگ بسیجی ملت ایران را نشان می‌دهد اظهار داشت: مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان و ظالمان از واژه‌های فرهنگ بسیجی است.

وزیر دادگستری بابیان اینکه دشمنان، همواره با تحریم‌های خود به دنبال تضعیف موقعیت ما در منطقه بوده‌اند خاطرنشان کرد: اما همین نشست تولیدکنندگان گاز چند کشور نشان‌دهنده عزت و افتخار و احترام ملت‌های دیگر به ملت غیور ایران است.

پورمحمدی تصریح کرد: در این نشست نیز تعداد زیادی تلفن تهدید و ترور داشتیم؛ اما دیدید که بحمدالله این اجلاس به‌خوبی برگزار شد و تمام ابرقدرت‌ها به عزت ملت ایران پی برده و با احترام به دیدار رهبری رفتند.

وی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در کشور و منطقه هرروز گسترش می‌یابد گفت: ما با همین فرهنگ مقاومت، مسائل هسته‌ای را حل و توان هسته‌ای خود را حفظ کرده‌ایم.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه اقتدار کشور ایران ناشی از بمب اتم نیست تصریح کرد: ما قلب ملت‌ها را با مهربانی تسخیر کرده‌ایم و در این مذاکرات نشان داده‌ایم که از دانش هسته‌ای عقب‌نشینی نمی‌کنیم.

پورمحمدی با اشاره به اینکه اقتصاد اولویت و مسئله اصلی کشور است و فرهنگ بسیجی می‌تواند اقتصاد را توسعه دهد اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه درون‌گرا برای توسعه کشور است.

 

منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٩-١٣٩۴, ١١:٠۵

   

پر مبحث ترین ها