سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فشار دفتر رئیس‌جمهور به اعضای دولت برای تغییرات مدیریتی تکذیب شد

بروز شده : ٩-٠٨-١٣٩۴, ١۶:۵٣    نسخه چاپی    
معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور، خبرهای منتشر شده در برخی شبکه‌های غیر رسمی مبنی بر فشار دفتر رییس جمهور به اعضای دولت برای اعمال تغییرات مدیریتی و یا پیگیری موضوعات خاص را تکذیب کرد.

 

 

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری با انتشار مطلبی ضمن تکذیب خبر فشار دفتر رییس جمهور به اعضای دولت برای اعمال تغییرات مدیریتی و یا پیگیری موضوعات خاص، تاکید کرده است: اخیرا در شبکه های غیر رسمی اطلاع رسانی، بویژه در فضای مجازی و گروهی از سایت‌های خبری؛ مطالبی مبنی بر فشار و یا احضار برخی اعضای محترم دولت برای اعمال تغییرات مدیریتی و یا پیگیری موضوعات خاص و ... به "دفتر رییس جمهور" منتسب و سپس به شکل سازمان یافته ای منتشر می گردد. ضمن تکذیب اینگونه موارد، از همکاران محترم موکدا درخواست می شود از باز نشر چنین مطالبی خودداری فرمایند.

وی تصریح کرد: بدیهی است هر گونه اخبار و مطالب منتشره از سوی منابع غیر مسوول در ارتباط با دفتر رییس جمهوری، مورد تایید این دفتر نمی باشد و معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور آماده همکاری با عزیزان رسانه ای در این زمینه است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٨-١٣٩۴, ١۶:۵٣

   

پر مبحث ترین ها