سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توزیع بروشور علیه ظریف، در مراسم تشییع

یک روزنامه صبح کشور، از سوءاستفاده و بهره‌برداری جناحی عده‌ای از مراسم تشییع پیکر سردار همدانی در زادگاهش خبر داد و نسبت به این مسأله انتقاد کرد.

 

روزنامه جمهوری اسلامی آورده است: دلواپسان، حتی از تشییع پیکر سردار شهید حسین همدانی هم نگذشتند و در حالی که این مراسم می‌توانست وحدت‌آفرین و عامل همبستگی ملی در جامعه باشد،‌ تعدادی از عناصر دلواپس همدان با موج‌سواری بر افکار عمومی بویژه جوانان و نوجوانان درصدد مخدوش کردن اذهان در زمینه روند مذاکرات هسته‌ای و برجام برآمدند.

 

در مراسم وداع با پیکر سردار حاج حسین همدانی در دانشگاه بوعلی، بروشورهای 4 صفحه‌ای با عنوان «حبیب خمینی» با امضاء ستاد استقبال از سردار همدانی توزیع شد که در صفحه چهارم آن ضمن چاپ عکسی از دکتر ظریف و وزیر امورخارجه آمریکا مطلبی با این مضمون چاپ شده بود: «کسانی که با آمریکایی‌ها قدم می‌زنند، شهدا آنان را شفاعت نمی‌کنند».

 

جمعی از شرکت‌کنندگان در این مراسم با گلایه‌مندی از چنین حرکت‌های ضد وحدت و تنش‌زا، اینگونه اقدامات و بعضی شعارهای داده شده در مراسم تشییع سردار همدانی را برنامه‌ای زودهنگام برای حذف رقیب از صحنه انتخابات آتی مجلس ارزیابی می‌کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٧-١٣٩۴, ٢١:٢٩

   

پر مبحث ترین ها