سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تاکتیک همیشگی دلواپسان علیه منتقدان؛

حمله هماهنگ‌شده رسانه‎ای دلواپسان این‌بار علیه ابوترابی

عملکرد اقلیت دلواپسان به همگان ثابت کرده است که این افراد نه به فکر منافع ملی اند و نه درد مردم دارند، بلکه تنها به دنبال فرصتی هستند تا منافع گروهی و سیاسی خود را پیگیری نموده و فرصتی فراهم اوردند تا مانع از کم شدن قدرتشان گردد.

تاکتیک همیشگی دلواپسان علیه منتقدان؛
حمله هماهنگ‌شده رسانه‎ای این‌بار علیه ابوترابی

مواضع ابوترابی‌فرد و انتقاد صریح از نحوه عملکرد و عدم پاسخگویی تیم مذاکره کننده سابق به مجلس باعث گردید، در طول هفته گذشته انتقادات و هجمه بی سابقه ای علیه وی و توسط دلواپسان مدعی شکل بگیرد. ابوترابی که با انتصاب رهبری عضو هيأت عالي حل اختلاف و تنظيم روابط قواي سه گانه بوده و همواره از چهره های مرضی الطرفین نمایندگان به خصوص اصولگرایان بوده، اکنون با یک انتقاد به عملکرد جلیلی از سوی دلواپسان به حاشیه سازی متهم شده است.
ابوترابی که بارها حمایت خودر ا از تیم مذاکره کننده سابق هسته ای و دستگاه دیپلماسی نشان داده بود، این بار تنها به جرم یک انتقاد از جلیلی و تیم همراه وی باید با شدیدترین حملات و هجمه های ناجوانمردانه دلواپسان و هواداران آن ها دست و پنجه نرم کند.
رویکرد دلواپسان در سال های اخیر به خصوص در ماه های گذشته به خوبی نشان داده تا وقتی افراد از آن ها و عملکردشان حمایت و تمجید می کنند، مورد تایید قرار گرفته و رسانه های تحت فرمان آن ها از محاسن این افراد سخن به میان می آوردند. اما کافیست کوچکترین انتقادی به مواضع دلواپسان، رییس جمهور مورد حمایت آن ها یا تیم مذاکره کننده سابق وارد شود، نه تنها تمامی حمایت های گذشته به فراموشی سپرده می شود بلکه با تشکیل جبهه ای جدید، علیه وی سیلی از عتاب ها، تهمت ها و نسبت های ناروا  روانه می گردد. این جاست که رسانه هایی که با حمایت بی دریغ دلواپسان و دولت گذشته شکل گرفته و تغذیه می شوند نیز وارد کارزار شده و شمشیر را از رو بسته و شخص مزبور (ابوترابی فرد) را به شدت تحت فشار و ناسزا قرار می دهند.
عملکرد اقلیت دلواپسان به همگان ثابت کرده است که این افراد نه به فکر منافع ملی اند و نه درد مردم دارند، بلکه تنها به دنبال فرصتی هستند تا منافع گروهی و سیاسی خود را پیگیری نموده و فرصتی فراهم اوردند تا مانع از کم شدن قدرتشان گردد. در این راه نیز از پایمال کردن حقوق مردم، ایجاد یاس و ناامیدی در دل ملت، زیر پا گذاشته اصول اخلاقی و تخریب چهره افراد پرنفوذ سیاسی حتی از میان اصولگرایان ابایی ندارند. این بار نیز قرعه به نام ابوترابی افتاده تا قربانی منافع و امیال گروهی اقلیت دلواپسان گردد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۶-١٣٩۴, ١٩:٠١

   

پر مبحث ترین ها