سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امام جمعه موقت تهران : چرا صبر نکردید تا موریانه بیاید و عهدنامه تحریم ها را بخورد؟

مؤمن بازی سیاسی انجام نمی دهد و خودش را به آمریکا نمی فروشد و به غیر از خدا از کسی چیزی نمی خواهد، وابسته دیگران نیست و کار را برای دیگران سنگین نمی کند.


حجت الاسلام صدیقی در جمع کارکنان پایور و وظیفه سپاه استان گلستان با بیان شاخصه های یک فرد مؤمن، گفت: مؤمن بازی سیاسی انجام نمی دهد و خودش را به آمریکا نمی فروشد.
امام جمعه موقت تهران در جمع کارکنان پایور و وظیفه سپاه استان گلستان در ابتدای سخنان خود گفت: خداوند دنیا را بازار قرار داده است، و عمر مؤمن کالایی است که خداوند خریدار آن است.
وی افزود: مؤمن بازی سیاسی انجام نمی دهد و خودش را به آمریکا نمی فروشد و به غیر از خدا از کسی چیزی نمی خواهد، وابسته دیگران نیست و کار را برای دیگران سنگین نمی کند.
صدیقی با تاکید بر شناختن جایگاه خود اظهار کرد: فتنه امتحانی بود تا خیلی ها جایگاه خود را بشناسند.
وی با بیان اینکه بعضی برای نظام خیلی هزینه دارند اما مفید نیستند ادامه داد: اینکه شخصی بگوید ایمان داشتم و دارم کافی نیست،شرط این است که بتواند تا آخرکار ایمان خود را نگه دارد.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به تحریم های دشمنان علیه ملت ایران و توافق هسته ای گفت: آنهایی که در 8سال دفاع مقدس شعار «جنگ جنگ تا پیروزی» سر می دادند چرا این شعار را ادامه ندادند. چرا صبر نکردیم تا موریانه بیاید و عهدنامه آنها رابخورد؟

telegram 19dey.com
كريم    1 شهریور 1394 13:08
حاج آقا تا اون موقع صبر مي كرديم موريانه ما رو صد دفعه خورده بود!
  • +3
عرقان مونسی    1 شهریور 1394 13:53
شکم ایشان سیر است و از حال مردم بی خبر
  • +3

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠۵-١٣٩۴, ٢١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها