سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آقای افشاگر حالامخالف افشا گری شد

گرچه ممکن است با افشاگریها بتوان کسی را هم از صحنه‌ی انتخابات حذف کرد و نتیجه انتخابات را به نفع خود تغییر داد، اما آثار سوء این دست از اقدامات تا مدتها در فضای سیاسی کشور باقی خواهد ماند.

بدنبال آرو ریزیهای جریان احمدی نژاد
آقای افشاگر مخالف افشا گری شد

یک عضو جبهه پایداری گفت: انجام اعمالی نظیر افشاگری نه تنها به آلودگی فضای سیاسی کشور و ایجاد تنش در مناسبات میان گروه‌ها و جریانهای سیاسی داخل کشور منجر خواهد شد بلکه در نهایت نیز به نظام ضربه خواهد زد.

حجت‌الاسلام قاسم روانبخش با تأکید بر اینکه باید بین پدیده افشاگری و روشنگری تفاوتی اساسی قائل شد، اظهار کرد: افشاگری پدیده‌ای است که نه در چارچوب قانون قرار دارد و نه با روحیه اخلاقی و قوانین شرعی هماهنگی است. تا زمانی که فردی در قوه‌قضاییه محکوم شناخته نشده‌ و هیچ پرونده‌ی قانونی‌ای نیز برای او تشکیل نشده است، کسی حق افشاگری علیه او را نخواهد داشت؛ تنها تا اندازه‌ای که قوانین کشور اجازه می‌دهند، می‌توان علیه افراد مطلبی را بیان کرد و نه بیشتر از آن.

وی با بیان اینکه معمولاً در آستانه‌ی انتخابات و سیاسی‌تر شدن فضای کشور، بازار افشاگریها نیز داغ می‌شود، گفت: گرچه ممکن است با افشاگریها بتوان کسی را هم از صحنه‌ی انتخابات حذف کرد و نتیجه انتخابات را به نفع خود تغییر داد، اما آثار سوء این دست از اقدامات تا مدتها در فضای سیاسی کشور باقی خواهد ماند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۵-١٣٩۴, ١٩:١٣

   

پر مبحث ترین ها