سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نقش استاندار جدید در سر وسامان گرفتن صبا و انتحاب دایی

در حال حاضر تیم صبا در کرج اردو زده و قرار است مراسم معارفه دایی با حضور مسئولان باشگاه صبا عصر امروز برگزار شود.

 

تیم فوتبال صبای قم پس از خصوصی‌ شدن با شرایطی متفاوت لیگ پانزدهم را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ پس از آنکه سیروس محجوب روز دوشنبه با ارسال پیامکی به جهان‌بینی، مدیرعامل باشگاه صبا انصراف خود را از خرید 80 درصد از سهام این باشگاه اعلام کرد بلافاصله فریدون همتی، سرپرست استانداری قم، نشست اضطراری با اعضای هیئت مدیره و مسئولان باشگاه صبا برگزار و اعلام کرد تا زمان واگذاری، این باشگاه زیر نظر استانداری اداره خواهد شد و مسئولان باشگاه صبا و بازیکنان این تیم نگرانی نداشته باشند چون مشکلات آنها به‌زودی حل می‌شود.

اداره باشگاه صبا زیر نظر استانداری فقط 3 روز طول کشید چون از روز چهارشنبه و با انتصاب سید مهدی صادقی به‌عنوان استاندار جدید قم، وی برای حل مشکل صبا وارد عمل و بلافاصله با عبدالرضا موسوی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس که از دوستان نزدیکش است برای واگذاری مالکیت باشگاه صبا وارد مذاکره شد. این مذاکرات پنجشنبه شب به سرانجام رسید تا مالکیت باشگاه صبا به شرکت هواپیمایی زاگرس که یک شرکت خصوصی است واگذار شود.

پس از این موضوع هم با توجه به رابطه دوستانه نزدیکی که مدیرعامل هواپیمایی زاگرس با علی دایی دارد، این مربی به‌عنوان سرمربی جدید صبا انتخاب شد.

در حال حاضر تیم صبا در کرج اردو زده و قرار است مراسم معارفه دایی با حضور مسئولان باشگاه صبا عصر امروز برگزار شود.

تا به امروز صبایی‌ها 6 بازیکن اصلی خود به نام‌های مهرداد طهماسبی، حسین بادامکی، روزبه چشمی، آرام عباسی، ایوب کلانتری و سعید مهدی‌پور را در فصل نقل و انتقالات از دست داده‌اند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۴-١٣٩۴, ١۵:٢٧

   

پر مبحث ترین ها