سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سالک: اصلاح‌طلبان می‌خواهند امام را با نظرات خود هماهنگ کنند

اصلاح‌طلبان با علم به مبانی امام خمینی(ره)، نظرات ایشان را تحریف می‌کنند تا از این طریق زمینه‌ای انحراف در افکار عمومی را به وجود بیاورند اما مردم ما آگاه هستند و امام را به خوبی می‌شناسند.


عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: برخی آقایان اصلاح‌طلب امام خمینی انقلابی را بر نمی‌تابند و سعی دارند به جای اینکه خود را با امام هماهنگ کنند، امام را با شعارهای خود تطبیق بدهند.


حجت‌الاسلام احمد سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به مصاحبه اخیر محمدرضا خاتمی و تفسیری که وی از شخصیت امام خمینی(ره) ارائه کرد، گفت: متاسفانه اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند امام خمینی(ره) را آنطورکه بود، بپذیرند و همواره تلاش دارند با تحریف امام، آنچه خود دوست دارند را به جای امام به معرفی کنند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) هیچ‌گاه از مبارزه با آمریکا دست نکشیدند، افزود: بر کسی پوشیده نیست که امام راحل چه نگاهی به آمریکا و نظام سلطه داشتند؛ اصلاح‌طلبان با علم به مبانی امام خمینی(ره)، نظرات ایشان را تحریف می‌کنند تا از این طریق زمینه‌ای انحراف در افکار عمومی را به وجود بیاورند اما مردم ما آگاه هستند و امام را به خوبی می‌شناسند.

سالک با بیان اینکه اصلاح‌طلبان می‌‌خواهند از امام مبارز، امام منفعل بسازند، تصریح کرد: در ذهن برخی آقایان اصلاح‌طلب امام خمینی(ره) حقیقی اصلاً وجود ندارند چرا که آنها امام خمینی انقلابی را بر نمی‌تابند و سعی دارند به جای اینکه خود را با امام هماهنگ کنند، امام را با شعارهای خود تطبیق بدهند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٣, ١٩:٣٨

   

پر مبحث ترین ها