سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورابراهیمی:

مجلس به «فرهادی» اعتماد خواهد کرد

بروز شده : ۴-٠٩-١٣٩٣, ١٨:٣٠    نسخه چاپی    
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهادی در دولت های گذشته هدایت وزارتخانه های بهداشت و درمان و علوم و تحقیقات را نیز برعهده داشته است، گفت: این سوابق می تواند در کسب رای اعتماد برای وزیر پیشنهادی علوم موثر باشد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی علوم با برخورداری از توان مدیریتی و سوابق کاری متعدد، موفق به کسب رای اعتماد از مجلس خواهد شد.
محمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با ایسنا ، در خصوص احتمال رای آوردن وزیر پیشنهادی علوم در مجلس، اظهار کرد: خوشبختانه فرهادی از توان مدیریتی و کارنامه درخشانی برخوردار است و تصور می‌شود که بتواند اعتماد نمایندگان مجلس را به دست آورد.
وی با بیان اینکه باید برنامه‌های وزیر پیشنهادی علوم در کمیسیون مربوطه بررسی شود، افزود: بدون شک فرهادی برنامه‌های مدون و متعددی برای وزارتخانه علوم و تحقیقات دارد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهادی در دولت های گذشته هدایت وزارتخانه های بهداشت و درمان و علوم و تحقیقات را نیز برعهده داشته است، گفت: این سوابق می تواند در کسب رای اعتماد برای وزیر پیشنهادی علوم موثر باشد.
پورابراهیمی با اشاره به اینکه رشته تخصصی فرهادی پزشکی است، بیان کرد: البته مجلس انتظار داشت فردی دارای تخصص غیرپزشکی برای وزارت علوم و تحقیقات از سوی دولت پیشنهاد شود.
وی با تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی علوم مورد تایید بسیاری از نیروهای انقلابی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم فرهادی بتواند با رای حداکثری و قاطع نمایندگان، سکان هدایت وزارت علوم را بر عهده گیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٩-١٣٩٣, ١٨:٣٠

   

پر مبحث ترین ها