سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

راهكار اصول‌گرایان برای جلوگیری از دخالت دولت در انتخابات

عضو فراكسیون اصول‌گرایان مجلس شورای اسلامی گفت: 9 نفری كه قرار است رییس‌جمهور از بین لیست 13 نفره انتخاب كند در واقع كمک‌كار گروه 3 نفره حداد عادل، ولایتی و عسگراولادی هستند و وظیفه آن‌ها وحدت و پرهیز دولت از دخالت در انتخابات مجلس است.
اسدالله بادامچیان با اشاره به انتشار لیست 13 نفره برای پیگیری اتحاد بین اصول‌گرایان، گفت: انتخاب این افراد به معنای دخالت آن‌ها در انتخابات نیست، بلكه آن‌ها تلاش می‌كنند روابط صحیحی بین دولت، به عنوان مجری انتخابات، حاكم باشد؛ چراكه ممكن است برخی اطرافیان دولت همچون استانداران، فرمانداران و بخشداران دخالت غیرمجاز در انتخابات انجام دهند لذا 9 نفر انتخابی رییس‌جمهور از بین این 13 نفر، قرار است كمک‌كار دولت باشند.

وی خاطرنشان كرد: دولت و به خصوص نزدیكان رییس‌جمهور باید از هرگونه فعالیتی كه شائبه تاثیرگذاری در انتخابات مجلس نهم را داشته باشد، پرهیز نمایند.

بادامچیان اظهار كرد: پرهیز دولت از هرگونه تاثیرگذاری در انتخابات مجلس نباید همراه با دعوا و اختلاف باشد. آن‌ها باید با همراهی و با همفكری و با دقت بر این‌كه كسی خارج از محدوده وظایفش عمل نكند در انتخابات آینده وارد شوند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گردهمایی پیشین جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری، گفت: این نوع گردهمایی‌ها و فعالیت‌های انتخاباتی در راستای ایجاد وحدت بین اصولگرایان و نزدیكی بیشتر اصولگرایان است كه در همین راستا 9 نفری كه قرار است از بین 13 نفر انتخاب شوند در جهت هر چه صحیح‌تر برگزار شدن انتخابات فعالیت می‌كنند.

وی گفت: بعد از بررسی لایحه بودجه در مجلس و با نزدیک‌تر شدن به موعد انتخابات، فعالیت‌های انتخاباتی سامان خواهد یافت و شاهد تحركات بیشتری در بین اصول‌گرایان خواهیم بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩٠, ٢٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها