سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تابش: شاید رسایی به عنوان خبرنگار 9 دی می خواهد به جام جهانی برزیل برود!

در فراکسیون در مورد اعزام چندین نفر از اعضا بحث شد و قرار بر این شد تا با توافق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به برزیل بروند، اما صحبتی از اقای رسایی نبود.
محمدرضا تابش نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس اظهار داشت: شاید آقای رسایی به عنوان خبرنگار می خواهد به برزیل رود.

شب گذشته خبری عجیب به گوشمان رسید که بلافاصله در «انتخاب» منتشر شد؛ حمید رسایی نماینده ی همواره دلواپس سیاست های دولت ، اینک دلواپس تیم ملی نیز شده است و رسماً درخواست سفر به برزیل آن هم به عنوان نماینده ی ایران را به وزارت خارجه تقدیم کرده است.

با وجود اینکه منابع مطلع به «انتخاب» گفته اند که رسایی قصد داشته از طرف مجلس و با مخارج دولتی عازم برزیل شود، محمدرضا تابش نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس سعی می کند وجه مثبت ماجرا را ببیند. او می گوید: شاید آقای رسایی به عنوان خبرنگار می خواهد به برزیل رود.

تابش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «انتخاب» با بیان این که «هر نماینده ای می تواند درخواست اعزام به کشورها را دهد»، گفت البته آقای رسایی خبرنگار است و روزنامه دارد و حتما به ورزش خیلی علاقمند است.

وي اضافه کرد: اگر هر نماینده ای از طرف مجلس به ماموریت اعزام شود یا همراه وزیر یا مسئولی به جایی برود، هزینه اش از اعتبارات اختصاص گرفته دولتی خواهد بود.

این درحالیست که براساس قانون ، درصورتی که وی با این عنوان به برزیل برود ، می تواند از «حق ماموریت» هم بهره ببرد!

وی ادامه داد: البته هر نماینده ای می تواند خودش درخواست اعزام به برزیل را دهد و گذرنامه دیپلماتیک دریافت کند و خیلی از مواقع این اتفاق می افتد.

نایب رئیس فراکسیون ورزش به «انتخاب» گفت: در فراکسیون در مورد اعزام چندین نفر از اعضا بحث شد و قرار بر این شد تا با توافق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به برزیل بروند، اما صحبتی از اقای رسایی نبود.

وی تصریح کرد: به هرحال افرادی که در حوزه ورزش فعال هستند قرار است از سوی کمیسیون ورزش اعزام شوند با این حال هنوز به نتیجه گیری نهایی نرسیده ایم.

تابش بیان داشت: گاهی اوقات نمایندگان خود هزینه ی سفر را می دهند البته ممکن است کمیسیون اصل 90 بخواهد آقای رسایی را اعزام کند.

وی افزود: اینکه آقای رسایی بخواهند به برزیل بروند مشکلی ندارد، قاعدتا روزنامه 9 دی هزینه ایشان را می دهد!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٣, ١١:٠١

   

پر مبحث ترین ها