سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باهنر: جلو بودن متکی در نظرسنجی ها

اشکالی هم ندارد که آقای متکی از من جلوتر باشد یا برعکس آن رخ دهد.
محمد رضا باهنر بابیان اینکه نظر سنجی از سوی برخی از نهادها و دستگاه ها برای معرفی نامزد نهایی ائتلاف 5 نفره جبهه پیروان انجام شده است، گفت: برخی اعضای ائتلاف 3+2 می‌خواهند این آمارها کمی دیرتر منتشر شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، محمد رضا باهنر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ، درباره نظرسنجی برای انتخاب نامزد نهایی ائتلاف 5 نفره جبهه پیروان خط امام و رهبری ، گفت: برخی نهادها و دستگاه ها نظرسنجی کردند، و یکسری آمارها به دست من رسیده اما برخی اعضای ائتلاف ۲+۳ می‌خواهند این آمارها کمی دیرتر منتشر شود.

عضو ائتلاف 5 نفره جبهه پیروان ، تصریح کرد: پیش از ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، فردی که در نظر سنجی ها بالاتر است از طرف ائتلاف ۲+۳ معرفی خواهد شد.

باهنر با اشاره به برخی نظرسنجی ها که حاکی از جلو بودن منوچهر متکی از وی دارد، گفت: نظرسنجی های متفاوتی صورت گرفته که قاعدتا اختلافاتی در آرا با یکدیگر دارند، اما مهم ترین مسئله آن جمع بندی نهایی است و اشکالی هم ندارد که آقای متکی از من جلوتر باشد یا برعکس آن رخ دهد.

نایب رئیس مجلس با اشاره به موضع دوپهلو و نامشخص هاشمی رفسنجانی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری، ادامه داد: هاشمی اعلام کرده ۹۹درصد به عنوان نامزد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نخواهد کرد، اما نمی دانم آن یک درصد باقی مانده را برای چه کاری باقی گذاشته است، باید تا آخرین لحظه‌ای که ثبت‌نام نامزدها است منتظر ماند و دید چه اتفاقی خواهد افتاد و تاکنون حضور یا عدم حضور هاشمی مشخص نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٢, ١٣:٣۶

   

پر مبحث ترین ها