سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نحوه انتخاب گزینه‌ نهایی‌ جبهه‌ پیروان‌

گزینه نهایی ما پس از چند مرحله نظر سنجی و اعلام برنامه‌ها مشخص می‌شود و گزینه نهایی را در آن سازوکار، روحانیت مشخص خواهد کرد چراکه نظر مثبت روحانیت و مدرسین را مدنظر داریم.
عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: گزینه نهایی ما پس از چند مرحله نظرسنجی و اعلام برنامه‌ها مشخص می‌شود و گزینه نهایی را در این سازوکار، روحانیت مشخص خواهد کرد.

احمد کریمی اصفهانی عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره آخرین وضعیت نامزدهای جبهه متبوعش اظهار داشت: درحال حاضر کاندیداهای جبهه مشغول فعالیت هستند و جبهه پیروان نیز از قبل برنامه‌ریزی‌های انتخاباتی خود را انجام داده است.

کریمی اصفهانی ادامه داد: بجز باهنر، متکی و آل‌اسحاق، ابوترابی و پورمحمدی به عنوان دو روحانی به ائتلاف جبهه پیروان پیوستند و به صورت ائتلاف اکثریت، کارها را شروع کرده‌اند از این رو آنها با سازوکار خاصی پیش می‌روند و همه تابع یک نظر مشترک خواهند بود.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: گزینه نهایی ما پس از چند مرحله نظر سنجی و اعلام برنامه‌ها مشخص می‌شود و گزینه نهایی را در آن سازوکار، روحانیت مشخص خواهد کرد چراکه نظر مثبت روحانیت و مدرسین را مدنظر داریم.

وی در پایان ضمن اشاره به جلسات مشترک کاندیداهای جبهه پیروان و تشکیل ستاد ائتلاف اکثریت اصولگرایان افزود: این 5 نفر برنامه‌هایی دارند که به زودی اعلام می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩٢, ٠۶:۴٨

   

پر مبحث ترین ها