سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عسگراولادی: ائتلاف سه نفره باید به ۱۰ الی ۱۲ نفر برسد

ولایتی علت اضافه شدن نامزدهای دیگر به این ائئلاف را سوال کرد که به وی گفتم ما اصولگرایان می‌خواهیم در انتخابات تیم درست کنیم
دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری نفس ائتلاف سه کاندیدای احتمالی انتخابات را مثبت ارزیابی و بر افزودن نامزدهای دیگر به این ائتلاف تاکید کرد.

حبیب الله عسگراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره ائتلاف سه کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این ائتلاف به نام 1+2 شناخته شده است در حالی 2+1 غلط است؛ این ائتلاف بین سه نفر شکل گرفته و سه چهره اصولگرا (حداد، ولایتی و قالیباف) در جلسه مشترکی که با هم تشکیل دادند، به این نتیجه رسیدند که با هم ائتلاف و از بین آنها یک نفر در انتخابات شرکت کند.

وی همچنین با اشاره به دیدار خود با علی اکبر ولایتی افزود: در این دیدار ولایتی از نحوه شکل‌گیری این ائتلاف گزارش داد و بنده به وی گفتم که شما سه نفر در جبهه پیروان خط امام و رهبری مطرح بوده و هستید، اما معتقدم که باید چند نفر دیگر به شما اضافه شوند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: ولایتی علت اضافه شدن نامزدهای دیگر به این ائئلاف را سوال کرد که به وی گفتم ما اصولگرایان می‌خواهیم در انتخابات تیم درست کنیم، براین اساس با سه نفر نمی‌شود تیم و برنامه طراحی کرد لذا به شما توصیه می‌کنم که نامزدهای دیگر را به ائتلاف خود اضافه کنید.

عسگراولادی در عین حال نفس ائتلاف نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حداقل باید 10 الی 12 نامزد در ائتلاف سه نفره گردهم آیند تا گفتمان انتخابات و برنامه های دولت یازدهم را طراحی کنند، البته همه نامزدهایی که به این سازوکار اضافه می شوند باید به عهد خود پایند بوده و از مصداق، برنامه‌ها و نامزد نهایی حمایت کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩١, ٢١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها