سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در نمایشگاه مطبوعات شرکت نمی کنیم

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٨٩, ١۵:٣١    نسخه چاپی    
درپي پيروزي صبا برپيكان باشگاه صباي قم در نامه‌اي رسمي، همكاري خود با نهمين مربي تاريخ اين باشگاه يعني محمود ياوري را به پايان رساند.
دراين بیانیه آمده است :در آستانه افتتاحيه نمايشگاهي كه امسال عنوان آن "مطبوعات و خبرگزاري ها"(!) بود و پارسال، "مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي اطلاع رساني"، قصد آن داشتيم تا يكبار ديگر از فرصت رويارويي چهره به چهره با دهها هزار مخاطب و بازديدكنندگان اين نمايشگاه بهره بريم؛ به اميد آنكه تشويق هايشان ماراساخته تر و به ويژه نقدهايشان ما را پرداخته تر كند.

ليكن با كمال شگفتي، عنوان رسانه اي خود يعني پايگاه هاي اطلاع رساني را در پوستر هاي رنگارنگ تبليغاتي نمايشگاه مشاهده نكرديم و جالب تر آنكه غرفه هاي تحويل داده شده را در پرت ترين مكان نمايشگاه (طبقه دوم و در يك راهروي غير اصلي) يافتيم كه البته عدم اختصاص جاي مناسب براي برخي از سايت ها در سالهاي گذشته نيز مسبوق به سابقه بود.

علي رغم برنامه ريزي قبلي و صرف هزينه، اين شرايط باورنكردني چنين مي نمود كه گويا مسؤولان محترم فراموشمان كرده بودند. مشكل را با معاون محترم مطبوعاتي مطرح كرديم، همانطور كه انتظار داشتيم اتفاقي نيفتاد. با نوشتن نامه اي شكايت نزد وزير ارشاد برديم، اما باز طرفي برنبستيم.

اينك با احترام و با تشكر از زحمت همه مسؤولان برگزاركننده و آرزوي موفقيت براي همه همكاران مطبوعاتي حاضر در نمايشگاه، ضمن نقد جدي رويكرد تعاملي نامطلوب معاونت محترم مطبوعاتي- جناب آقاي رامين- با پايگاه هاي اطلاع رساني و عدم رسيدگي مناسب وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي، اعلام مي كنيم كه از شركت در اين دوره از نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها معذور هستيم.

باشد تا به جاي وجد و نشاط سالهاي گذشته كه عمدتا توسط سايت هاي پرمخاطب در نمايشگاه ايجاد مي شد، اين بار غرفه هاي پرطمطراق ميهمان ها و شركت كنندگان خارجي جاي خالي سربازان سايبري نظام جمهوري اسلامي را پر نمايد!

سايت هاي: الف، تابناك، جهان نيوز، رجانيوز، عصر ايران و فردانيوز

گفتنی است، در همین زمینه، برخی از دیگر همکاران رسانه ای همچون شیعه آنلاین، پارسینه، آخرین نیوز ،قائم نیوز و ...هم با تأیید این بیانیه، انصراف خود را از حضور در نمایشگاه امسال اعلام کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٨٩, ١۵:٣١

   

پر مبحث ترین ها