سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد مدیرعامل مهر از نمایشگاه مطبوعات

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٨٩, ١۵:٢۶    نسخه چاپی    
مقام معظم رهبري در سفر اخيرشان همانند 15 سال قبل در سال 1374 به عقب ماندگي قم از لحاظ عمران و آباداني اشاره كرده و مهم‌ترين مشكل شهر قم را مشكل آب آشاميدني دانستند و تصريح كردند: پس از انقلاب كار‌هاي فراواني براي حل اين مشكل انجام شده است اما مشكلاتي نظير آب شرب مردم قم هنوز به طور كامل حل نشده است.
مدیر عامل خبرگزاری مهر و روزنامه‌ تهران تایمز با حضور در غرفه خبرگزاری برنا، درباره رویکردهای این خبرگزاری و روزنامه به خبرنگار فرهنگی هنری برنا گفت: رویکرد ما در خبرگزاری مهر، ادامه همان رویکرد فرهنگی است که از ابتدا برای «مهر» تعریف شده بود. مهم‌ترین رویکردی که الان مدنظر ما است، حضور پر رنگ و فعال در حوزه اطلاع‌رسانی فرهنگی است.
وی ادامه داد: البته این رویکرد «مهر» به این معنی نیست که در حوزه‌های دیگر فعالیت نداشته باشیم و آنها از تیرس ما خارج شوند. در فضای رسانه‌ای همه حوزه‌های خبری مورد توجه هستند، اما تلاش‌مان بر این است که بخش فرهنگی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم.
مقدسی با اشاره به اینکه خبرگزاری مهر متعلق به رسانه‌های اصولگرا است، بیان کرد: اتصال و ارتباط خبرگزاری مهر با مجموعه‌ اصولگرا را تقویت بیشتری خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم که امکان بیشتری برای تضارب آراء و افکار به وجود آوریم و فضای رسانه‌ای را در جبهه اصولگرایی تقویت بیشتری کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٨٩, ١۵:٢۶

   

پر مبحث ترین ها