سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جلودارزاده در گفتگو با 19دی:

پیش از دولت روحانی گلوگاه ملت و دولت در دستان دشمنان ما بود

بروز شده : ٧-٠۶-١٣٩۵, ١٣:٠۴    نسخه چاپی    
19دی: سهیلا جلودارزاده معتقد است زمانی که دولت روحانی بر سر مسند ریاست جمهوری نشست گلوگاه ملت و دولت در دستان دشمنان ایران بود.

نماینده مردم تهران در چهار دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار 19دی درباره عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید اظهارداشت: وقتی دولت اداره امور کشور را به عهده گرفت با خزانه خالی مواجه شد با تلاش زیاد توانست وضعیت کشور را حفظ کند از آن لحظه به بعد از وضع موجود بدتر ندیدیم.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: تشنجات بین المللی ایجاد شده بود، تحریم ها قوت گرفته بود و در واقع گلوگاه ملت و دولت در دستان دشمنان ما بود که با درایت و زحمت کشی های زیاد که باید از آقای دکتر ظریف هم تشکر کنیم که با  شرح صدری که انجام دادند و حتی ایشان را با ویلچر بردند هم از نظر قلبی و هم به جهت مذاکراتی که داشتند تلاش خود را در این خصوص انجام دادند.

مسئول تدوین سیاست های کلان نظام در مورد خانواده در کمیته بانوان مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برآیند تلاش ها و عملکرد دولت در حفظ وضع موجود، حفظ و کنترل  تورم و تشنج زدایی بود و شروع خوبی در مبارزه با فساد داخلی داشته که باید در همه ابعاد پیش رود و انجام شود.

مدیرکل مدارس خارج از کشور خاطرنشان کرد: در بعد فرهنگی هم دولت دستاوردهای خوبی دارد  تابوها را شکسته و ارزش ها دارد خود را نشان می دهد امیدوارم در حوزه فرهنگی راه روشن اسلامی را پیدا کنیم که باعث جذب شود.

عضو شورای مرکزی خانه کارگر این ایام را به همه دلسوزان و زحمت کشان که اداره کشور را به عهده دارند تبریک و خدا قوت گفت و ادامه داد: البته باید بگوییم که هر کس در دولت کار می کند دلسوز و زحمت کش نیست برخی هم بودند که با عملکردی که داشتند برای مردم ایجاد زحمت کردند امیدواریم با ارشادات، دقت و نظارت دولت از چرخه خدمت گذاران دولت خارج شوند تا پشتوانه کامل برای دولت تدبیر و امید باقی بماند.

عضو جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: هیچ مامور دولتی نباید تقاضای رشوه کند و کار را به خاطر نبود منابع مالی عقب اندازد به عنوان مثال در ایران صدور مجوز سال ها طول می کشد و مسیر پرسنگلاخی است که دولت باید کمک کند.

مشاور سابق امور زنان وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: سرمایه گذارانی را می شناسم که کارخانه شان آماده بهره برداری است اما در بحران صدور مجوز دست و پا می زند.

رییس اتحادیه زنان کارگر گفت: باید این لکه را از پیکر دولت برداشته شود تا درست کار، سریع العجابه و خوش رفتار بودن بدنه دولت در خاطره ها بماند.

وی اظهار امیدواری کرد که در سال پایانی دولت تسریع کسب و کار، حمایت از تشکل های صنفی و دیگر مسائل اولویت دار انجام شود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۶-١٣٩۵, ١٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها