سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

دولت نباید درگیر تبلیغات زودهنگام انتخابات شود

تبلبغات زود هنگام انتخابات برای بالا بردن مشارکت مردم خوب است اما دولت نباید درگیر انتخابات شود.

19دی:‌ یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است تبلبغات زود هنگام انتخابات برای بالا بردن مشارکت مردم خوب است اما دولت نباید درگیر انتخابات شود.

هاجر چنارانی در گفتگو با خبرنگار 19دی درباره تبلیغات زود هنگام انتخاباتی در ایران اظهارداشت: هم نقدهایی به این موضوع است و هم رویکردهای مثبتی به این قضیه است که نباید یک طرفه به قاضی رفت.

وی ادامه داد: با توجه به این که انتخابات ریاست جمهوری با شوراها توامان است درگیر کردن قومیت ها نیاز است تا به حضور حداکثری دامن زند و به این دلیل باید از پیش تبلیغات انتخاباتی شروع شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ اطلاع رسانی و درگیر کردن ذهن مردم به موضوع انتخابات مطلوب است اما عیب کار اینجاست که تمام دستگاه دولت درگیر می شوند و همه کارها در عمل می خوابد و بیش از مردم مسئولان درگیر انتخابات می شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جمهوری اسلامی همان گونه که از اسم آن بر می آید به میزان مشارکت مردم وابسته است  که آن هم از طریق اطلاع رسانی محقق می شود تبلیغات در زمان کوتاه بسیار هزینه برتر است و بد نست که تبلیغات انتخاباتی و اطلاع رسانی انجام شود و اگر بخواهیم مشارکت را بالا بریم و ایجاد انگیزه کنیم زمان بیشتر برای تبلیغات انتخاباتی این اجازه را می دهد.

وی بیان کرد: متاسفانه در ایران به این شکل است که همه وزارتخانه ها درگیر این قضیه می شوند و کار مردم و دولت می خوابد.

چنارانی با تاکید بر این که دولت نباید درگیر انتخابات شود، تصریح کرد: انتخابات در کشور ما مردمی است و مردم باید درگیر آن شوند اما عملکرد منفی این است که مسئولان به جای این که کار مردم را انجام دهند به امور انتخابات می پردازند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۵-١٣٩۵, ١٣:٣۴

   

پر مبحث ترین ها