سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جلسات انتخاباتي در سفر استاني هيأت دولت

بروز شده : ٣-٠٨-١٣٨٩, ٠٠:۴۴    نسخه چاپی    
حضرت آيت الله خامنه اي با تأکيد بر اينکه شاخص تشخيص حق، چهره ها نيستند، افزودند: برخي اوقات، چهره هاي موجه نيز مسير را به اشتباه مي روند بنابراين بايد با بصيرت، حق و باطل را تشخيص داد و نه با چهره ها و اشخاص.
به گزارش جهان، همزمان با انجام سفرهاي استاني هيأت دولت، يکي از نزديکان رئيس جمهور و از مقامات ارشد دولتي به فکر تبليغات براي خود در انتخابات آينده رياست جمهوري است که تا کنون در چند استان با افراد و مسئولان محلي جلساتي خصوصي برگزار كرده است.
در همين راستا يکي از مسئولان استان اردبيل با اشاره به سفر هيأت دولت به اين استان در هفته جاري به جهان گفت: در جريان سفر مذکور، اين مقام دولتي تعدادي از مسئولان و افراد صاحب نفوذ استان را به جلسه‌اي دعوت کرد و در اين جلسه از تصميم خود براي انتخابات آينده رياست جمهوري و نحوه سازماندهي نيروها و فعاليت انتخاباتي صحبت کرد.
اين مقام مسئول اضافه کرد: سخنان اين مقام دولتي صرفا در خصوص انتخابات آينده رياست جمهوري بود و هيچ ربطي به سفر استاني رئيس جمهور و هيأت دولت به استان نداشت و وي رسما گفت که مي‌خواهد در انتخابات آينده رياست جمهوري کانديدا شود.
وي تصريح کرد: اين مقام دولتي افرادي را به جلسه انتخاباتي خود دعوت مي‌کند که با طرز فکر وي موافق بوده و مورد اطمينان وي باشند و از مطالب مطروحه در جلسه نيز مطلبي نقل نکنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٨-١٣٨٩, ٠٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها