سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو مجمع مدرسین و محققین حوزه:

تخریب دولت نتیجه عکس دارد

19 دی: عضو مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دولت دکتر حسن روحانی در عرصه های مختلف موفق عمل کرده است، گفت: تخریب هایی که به صورت ناعادلانه علیه این دولت صورت می گیرد همه نتیجه عکس دارد و مردم واقعیت ها را می دانند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل موسویان درگفت وگو با ایرنا اظهار داشت: امروز جریانی تبلیغات انتخاباتی خود را به صورت زودهنگام آغاز کرده و گروهی نیز به تبع آن دولت را تخریب و تضعیف می کنند ولی هیچ کدام کارساز نیست.

وی ادامه داد: مردم در صحنه های مختلف سیاسی نشان داده اند که به تخریب ها، تهمت و افتراها پاسخ عکس خواهند داد و کسی نمی تواند واقعیت های جامعه را تغییر دهد.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: مردم ایران خوب می دانند اگر مشکلی امروز در اقتصاد ایران وجود دارد حاصل سیاست های ناپخته هشت سال گذشته است.

موسویان بیان داشت: برخی با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی، توقعاتی را در مردم ایجاد می کنند تا دولت را با مشکل مواجه نمایند ولی مردم این توقعات را از دولت فعلی طلب نخواهند کرد چون خود همه چیز را می دانند.

وی اظهار داشت: با وجود درآمدهای بالای نفتی در دولت گذشته، نباید ما این همه بیکار داشته باشیم، عده ای با وجودی که این واقعیت ها را می دانند به دولت هجمه می کنند.

موسویان بیان داشت: کارهای امروز دولت با سرعت به نتیجه نمی رسد، چرا که خراب کردن کار ساده است ولی درست و اصلاح کردن آن کارهای غلط، نیاز به زمان دارد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩۵, ١٧:٣۵

   

پر مبحث ترین ها