سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نتایج اولیه شمارش آرا انتخابات مجلس و خبرگان+جدول

بروز شده : ٨-١٢-١٣٩۴, ٠٩:۴۶    نسخه چاپی    
با پایان اخذ رأی در شعب، شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه کشور و شهرستان‌های تهران آغاز شد.

 

نتیجه اولیه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان تهران


1 - اکبر هاشمی بهرمانی با کسب 692هزار و 248 رای
2- حسن روحانی با کسب 652 هزار و 792 رای 
3 - محسن قمی با کسب 623هزار و 369 رای 
4 - محمدآقا امامی با کسب 609هزار و 11رای 
5 - محمدعلی موحدی با کسب 560هزار و 529 رای 
6- قربانعلی دری نجف آبادی با کسب 530هزار و 977 رای 
7 - محمد محمدی نیک با کسب 510هزار و 980 رای 
8 - سیدابوالفضل میرمحمدی با کسب 503هزار و 795 رای 
9 - ابراهیم حاج امینی نجف آبادی با کسب 481 هزار و 657 رای 
10- احمد جنتی با کسب 476هزار و 117 رای 
11- سیدمحمود علوی با کسب 463هزار و 966 رای 
12- محمد یزدی با کسب 440هزار و 185 رای 
13- نصرالله شاه آبادی با کسب 361هزار و 217 رای 
14 - محمدعلی تسخیری با کسب 352هزار و 288 رای 
15 - محسن اسماعیلی با کسب 351 هزار و 721 رای 
16 - محمدتقی مصباح با کسب 336هزار و 843 رای 
17 - محمد حسن زالی با کسب 322هزار و 376 رای 
18 - محمدباقر باقری با کسب 319هزار و 222 رای 
19 - علی پورمومن با کسب 313هزار و 373 رای 
20- سید هاشم بطحایی با کسب 312هزار و 26 رای 
21 - غلامرضا مصباحی مقدم با کسب 301هزار و 904 رای 
22 - علیرضا اعرافی با کسب 298هزار و 616 را ی
23 - عباسعلی اختری با کسب 292هزار و 938 رای 
24 - سیدمحمدرضا مدرسی مصلی با کسب 275هزار و 498 رای 
25 - سیدمحمد سجاد عطاآبادی با کسب 269 و 778 رای 
26 - سیدمحمد علی امین با کسب 116 هزار و 765 رای 
27 - سیدهاشم حمیدی با کسب 86هزار و 892 رای
28 - سید حامد طاهری با کسب 55هزار و 864 رای


با پایان اخذ رأی در شعب، شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه کشور و شهرستان‌های تهران آغاز شد.
به گزارش «انتخاب»، پایان یافتن اخذ رأی در اکثر حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور، روند شمارش آرا در برخی حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور و همچنین در اکثر شهرستان‌های تهران آغاز شد.
اخبار لحظه به لحظه از نتایج انتخابات در زیر می آید:

استان‌ها

تعداد کرسی‌ها

نامزدهای منتخب

آذربایجان شرقی

۵

 

آذربایجان غربی

۳

 

اردبیل

۲

 

اصفهان

۵

سیدیوسف‌طباطبایی‌نژاد(خبرگان مردم)-مرتضی‌مقتدایی(خبرگان مردم)-عبدالنبی‌نمازی-سیدابوالحسن‌مهدوی-عبدالمحمودعبدالهی 

البرز

۱

 

ایلام

۱

 

بوشهر

۱

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری (خبرگان مردم)

تهران

۱۶

 

چهارمحال بختیاری

۱

 

خراسان جنوبی

۱

حجت الاسلام رئیسی (جامعه مدرسین)

خراسان رضوی

۶

 

خراسان شمالی

۱

 

خوزستان

۶

عباس کعبی‌نسب-سیدمحمدعلی موسوی(خبرگان مردم)-عبدالکریم فراحانی-محسن حیدری آل‌کثیری-محمدحسین احمدی (خبرگان مردم)-سیدعلی شفیعی (خبرگان مردم)

زنجان

۱

 

سمنان

۱

آیت الله سید محمد شاهچراغی (خبرگان مردم)

سیستان و بلوچستان

۲

عباسعلی سلیمانی (خبرگان مردم) - مولوی نذیر‌احمد سلامی (خبرگان مردم)

فارس

۵

 

قزوین

۲

 

قم

۱

 

 آیت الله مومن(خبرگان مردم)

 

کردستان

۲

 

کرمان

۳

 

کرمانشاه

۲

 

کهگیلویه و بویراحمد

۱

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی(خبرگان مردم)

گلستان

۲

 

گیلان

۴

میرحسین اشکوری (خبرگان مردم) -زین العابدین قربانی(خبرگان مردم)-احمد پروایی-رضا رمضانی (خبرگان مردم)

لرستان

۲

 

مازندران

۴

نورالله طبرسی (خبرگان مردم)-صادق اردشیر لاریجانی (جامعه مدرسین)-علی‌اکبر سیفی کناری-علی معلمی 

مرکزی

۲

محسن اراکی - کاظم سپاسی آشتیانی 

هرمزگان

۱

 

همدان

۲

سیدمصطفی‌موسوی فراز-غیاث‌الدین طه‌محمدی(خبرگان مردم)
 

یزد

۱

آیت الله ابوالقاسم وافی (خبرگان مردم)

مجموع

۸۸

 

     
نتایج مجلس

استان آذربایجان شرقی

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کرسی مجلس

اصولگرا

اصلاح‌طلب

مستقل

 دور دوم

  تبریز و آذرشهر و اسکو

۶

   

 مسعود پزشکیان 
علیرضا بیگی

   

 

  اهر و هریس

۱

   مهدی حسینیان

 بیت الله عبداللهی

   

 +

  بستان آباد

۱

  محمد وحدتی 

 

   

 

  بناب

۱

   

 

   

 

  سراب

۱

   

 

   

 

  شبستر

۱

   

 

   

 

  کلیبر و بخش هوراند

۱

   

 

   

 

  مراغه و عجب شیر

۱

   مهدی دواتگری

محمدعلی حسین زاده

 

   

 

  مرند و جلفا

۱

   

 محمد شافعی

   محمد حسن نژاد

 

  ملکان

۱

   سلمان حدادی

 

   

 

  میانه

۲

   

 

   

 

  هشترود و چار اویماق

۱

   سیدحمزه امینی

 

   

 

  ورزقان

۱

  علیزاده 

 

   

 

  استان آذربایجان غربی

 

  ارومیه

۳

   

 

   

 

  بوکان

۱

   

 

   

 

  پیرانشهر و سردشت

۱

   

 

   

 

  خوی و چایپاره

۱

   

 

   

 

  سلماس

۱

   

 

   

 

  ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

۱

   

 

   

 

  مهاباد

۱

   

 

   

 

  میاندواب و شاهین دژ و تکاب

۲

   

 

   

 

  نقده و اشنویه

۱

   

 

   

 

  اردبیل

   

  اردبیل و نمین و نیر

۳

   

 محمد فیضی
رضا کریمی

   

 

  پارس آباد و بیله سوار

۱

   ایرج بیگدلو

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٩۴, ٠٩:۴۶

   

پر مبحث ترین ها