سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واعظی:

سیاست جدی دولت آرام شدن فضای کنونی کشور است

هجمه‌ها به رییس جمهور پس‌لرزه‌های انتخابات است

 

وزیر ارتباطات با بیان اینکه هجمه‌ها و توهین‌ها به رئیس جمهور پس‌لرزه‌های انتخابات است، تاکید کرد: سیاست جدی دولت آرام شدن فضای کنونی کشور است تا ابتدای دولت دوازدهم بتواند با قدرت و قوت سیاست‌های اعلامی خود را اجرایی کند.
 
به گزارش انتخاب به نقل از ایلنا، سید محمود واعظی در رابطه با هجمه‌ها و توهین‌هایی اخیر نسبت به رییس جمهور گفت: چندی پیش انتخاباتی برگزار شد و این هجمه‌ها و توهین‌ها پس‌لرزه‌های آن انتخابات است.
 
او با بیان اینکه ما امیدواریم این پس‌لرزه‌ها پایان یابد، اظهار داشت: باید بدانیم که فصل رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته و باید به سمت و سوی همکاری و رفاقت حرکت کنیم.
 
وزیر ارتباطات با بیان اینکه دولت و کشور نیازمند آرامش است، تصریح کرد: این هجمه‌ها، درگیری‌ها و اختلافات به هیچ وجه به نفع دولت، مردم و کشور نیست. سیاست جدی دولت آرام شدن فضای کنونی کشور است تا ابتدای دولت دوازدهم بتواند با قدرت و قوت سیاست‌های اعلامی خود را اجرایی کند.
 
واعظی افزود: مجموعه دولت درصدد است بتواند در دولت دوازدهم ماموریت و خواستی را که مقام معظم رهبری و مردم از دولت توقع دارند را اجرایی کرده و بتواند برای آن برنامه‌ریزی کند.
telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩۶, ١١:۴۴

   

پر مبحث ترین ها