سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تلاش ناکام اسرائیل برای ترور فرمانده عملیات حزب‌الله در جولان

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩۴, ٢١:١٠    نسخه چاپی    
تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای ترور فرمانده عملیات حزب‌الله در بلندی‌های اشغالی جولان سوریه از طریق یک حمله هوایی ناکام ماند.


به گزارش روزنامه القدس العربی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه حملاتی را علیه نظام سوریه و نیروهای حزب الله لبنان در ارتفاعات اشغالی جولان و شرق لبنان انجام دادند به طوری که به دنبال آن دست کم 10 تن کشته و زخمی شدند.
حمله اول علیه بلندی‌های اشغالی جولان صورت گرفت و حمله دوم یک پایگاه وابسته به جبهه خلق برای آزادسازی فلسطین را مورد هدف قرار داد.

برخی شبکه‌های اجتماعی از کشته شدن سمیر القنطار یکی از فرماندهان عملیات حزب‌الله در جولان خبر دادند اما شبکه‌های تلویزیونی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تلاش نیروهای این رژیم برای ترور این فرمانده حزب‌الله ناکام مانده است.سمیر قنطار نیز در پیام توئیتری خود خبر کشته شدنش را تکذیب کرد.

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که این حملات با هدف ترور القنطار صورت گرفت چراکه وی عملیات حزب‌الله علیه اسرائیل را هدایت می‌کند.

ارتش اسرائیل نیز در شمال اراضی‌های اشغالی حالت فوق‌العاده اعلام کرده تا در برابر واکنش‌های احتمالی حزب‌الله آماده باشد.

آمار منتشر شده درخصوص کشته شده‌های حملات هوایی اسرائیل علیه شهر القنیطره سوریه نیز ضد و نقیض است، چراکه حزب‌الله لبنان اعلام کرد که تنها دو تن کشته شدند.

 

منبع: ایسنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩۴, ٢١:١٠

   

پر مبحث ترین ها