سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ایتالیا صحنه های تیراندازی در فیلم های این کشور را ممنوع کرد

بدین ترتیب ساخت بسیاری از فیلم های سینمایی اکشن و سریال های تلویزیونی در ایتالیا متوقف شده که در صورت عدم اصلاح این قانون متحمل خسارات فراوانی می شود.
ایتالیا ساخت صحنه های تیراندازی در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی در داخل این کشور را ممنوع کرد.

وزارت کشور ایتالیا در بخشنامه ای که از روز چهارشنبه گذشته به اجرا گذاشته شده است، استفاده، نگهداری و ساخت صحنه های تیراندازی در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی را در داخل کشور ممنوع کرد.
اتحادیه های صنفی این بخش 'Anica' و 'Apt' در بیانیه ای ضمن اعتراض به مقررات جدید وزارت کشور اعلام کردند که این باعث خسارات عمده ای در تولیدات سینمایی و تلویزیونی در این بخش می شود.

بدین ترتیب تولیدکنندگان سینما و تلویزیون در ایتالیا (از روز چهارشنبه گذشته زمان به اجرا گذاشته شدن مقررات جدید) دیگر نمی توانند صحنه های تیراندازی و یا جنگ را در فیلم های خود تولید کنند و حتی بازیگران دیگر نمی توان حتی سلاح به دست بگیرند.

بدین ترتیب ساخت بسیاری از فیلم های سینمایی اکشن و سریال های تلویزیونی در ایتالیا متوقف شده که در صورت عدم اصلاح این قانون متحمل خسارات فراوانی می شود.
به گزارش ایرنا از منابع خبری، شرکت های فعال در ساخت جلوه های ویژه نیز بناچار مجبور به جمع آوری تمام سلاح های صحنه شدند چرا که در غیر این صورت درخطر بازداشت قرار می گیرند و حتی تولیدکنندگان خارجی که بخشی از فیلم های خود را در ایتالیا می سازند دیگر نمی توانند صحنه های تیراندازی را در داخل این کشور بسازند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٨-١٣٩٣, ١٧:٣٢

   

پر مبحث ترین ها