سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تروریست ها عزاداران حسینی را در نیجریه هدف قرار دادند

تروریست ها به وسیله بمب های دست ساز به کاروان عزاداران حسینی در ایالت 'یوبی' واقع در شمال شرق نیجریه حمله کردند و شماری زیادی از آن ها را زخمی کرده و یا به شهادت رساندند.
تروریست های تکفیری در نیجریه به یک کاروان عزاداری سالار شهیدان امام حسین علیه السلام در شمال شرق این کشور حمله کرده و شمار زیادی از آنان را زخمی کرده و یا به شهادت رساندند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، تروریست ها به وسیله بمب های دست ساز به کاروان عزاداران حسینی در ایالت 'یوبی' واقع در شمال شرق نیجریه حمله کردند و شماری زیادی از آن ها را زخمی کرده و یا به شهادت رساندند.
'ابراهیم ماینا 'یکی از شاهدان عینی در این خصوص گفت: تروریست ها ، یک کاروان عزاداران حسینی در منطقه 'تسوهوار کاسوا' را در شهر ' بوتیسکوم' هدف قرار دادند.

یک نیروی پلیس که در نزدیکی این محل حضور داشت نیز گفت: جمعیت زیادی در این محل بودند و به همین دلیل شمار زیادی از مردم زخمی شدند.
ازسوی دیگر شبکه المیادین از به شهادت رسیدن دست کم 10 نفر براثر این انفجار خبر داد.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است اما کارشناسان احتمال می دهند گروهک تروریستی و تکفیری 'بوکوحرام' که یکی از زیرشاخه های سازمان تروریستی القاعده است ، عامل این حمله باشد.
منبع: ایرنا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٨-١٣٩٣, ٢١:٣٣

   

پر مبحث ترین ها