سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اجازه عربستان برای حضور زنان در ورزشگاه

بروز شده : ٨-٠٨-١٣٩٣, ٠٩:٢٠    نسخه چاپی    
فداسیون فوتبال عربستان اعلام کرد براساس لوایح فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) وکنفدراسیون فوتبال آسیا عمل خواهد کرد وحضور زنان در ورزشگاه با رعایت موازین اسلامی بلامانع است .
فدراسیون فوتبال عربستان سعودی اعلام کرد که زنان اجازه دارند که برای تماشای دیدار تیم های الهلال و سیدنی استرالیا در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض حضور یابند.

به گزارش ایرنا از سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) ، فدراسیون فوتبال عربستان به دنبال درخواست نماینده استرالیا برای حضور تماشاگران زن استرالیایی در ورزشگاه محل برگزاری این دیدار در عربستان ، اعلام کرد که براساس لوایح فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) وکنفدراسیون فوتبال آسیا عمل خواهد کرد وحضور زنان در ورزشگاه با رعایت موازین اسلامی بلامانع است .

همچنین کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که یوییچی نیشیمورا داور برجسته ژاپنی دیدار برگشت فینال رقابتهای فوتبال جام باشگاههای آسیا را میان الهلال عربستان وسیدنی استرالیا قضاوت خواهد کرد.

همچنین دو کمک داور ژاپنی ، نیشیمورا را برای قضاوت این دیدار که به وقت تهران در ساعت 30/19 روز شنبه درورزشگاه ملک فهد شهر ریاض برگزار می شود، یاری خواهند داد.

در دیدار رفت دو تیم که شنبه هفته پیش در شهر سیدنی برگزار شد ،نماینده استرالیا بانتیجه یک بر صفر به برتری رسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٨-١٣٩٣, ٠٩:٢٠

   

پر مبحث ترین ها