سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یکصد عضو داعش در فلوجه کشته شدند

نیروی های عراقی همچنین موفق شدند 100 عضو داعش را به هلاکت برسانند و هفت خودروی حامل تجهیزات نظامی متعلق به آنها را منهدم کنند.
پایگاه خبری ˈسومریه نیوزˈ به نقل از فرمانده عملیات استان الانبار عراق اعلام کرد: یکصد نفر از عناصر گروهک تروریستی (داعش) در فلوجه واقع در این استان کشته شدند و سه منطقه در جنوب این استان نیز از اشغال این گروه خارج شد.
یک مقام مسوول در فرماندهی عملیات الانبار عراق گفت: نیروهای مشترک زمینی و هوایی ارتش عراق و سازمان مبارزه با تروریسم، با حمایت جنگنده های عراقی امروز عملیات نظامی گسترده ای را علیه تروریست های داعش در جنوب فلوجه آغاز کردند و در پی آن توانستند سه منطه ˈالنعیمهˈ، ˈالجامعهˈ و ˈالهیاکلˈ در جنوب این شهر را از دست تروریست ها، خارج کنند.

این مقام عراقی افزود: نیروی های عراقی همچنین موفق شدند 100 عضو داعش را به هلاکت برسانند و هفت خودروی حامل تجهیزات نظامی متعلق به آنها را منهدم کنند.
یک مقام امنیتی در فرماندهی عملیات الانبار پیشتر اعلام کرده بود که نیروهای عراقی توانستند منطقه ˈالفلاحاتˈ واقع در غرب فلوجه را پس از بیرون راندن تروریست ها از آن، تحت کنترل خود در آورد.
همچنین، منابع خبری عراق به نقل از ارتش این کشور اعلام کرده اند که در عملیات روز شنبه، دوازده خودرو با پلاک عربستان در مخفی گاه یکی از فرماندهان داعش در فلوجه کشف شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها